کد خبر : ۲۷۵۵۳
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل بازرسی استان کرمان:
مدیرکل بازرسی استان کرمان با اشاره به وظایف مدیران در مجموعه مدیریتی خود و تکریم ارباب رجوع، گفت: نظارت مهم ترین مسئله ای است که مدیر باید به آن توجه کند اما در این زمینه ضعف داریم که عامل آن ضعف در اقتدار مدیریتی است.
 مدیرکل بازرسی استان کرمان با اشاره به وظایف مدیران در مجموعه مدیریتی خود و تکریم ارباب رجوع، گفت: نظارت مهم ترین مسئله ای است که مدیر باید به آن توجه کند اما در این زمینه ضعف داریم که عامل آن ضعف در اقتدار مدیریتی است.

به گزارش شبستان، احمد آبیار، مدیرکل بازرسی استان کرمان در جلسه شورای اداری کرمان با اشاره به بحث مدیریت، اختیاراتی مدیران و آسیب های موجود در این زمینه، افزود: نظارت مهم ترین مسئله ای است که مدیر باید به آن توجه کند اما متاسفانه در این زمینه ضعف داریم  که عامل آن ضعف در اقتدار مدیریتی است لذا مسئولین باید هر روز قوانین را مطالعه کنند.
 
وی افزود: عده ای می گویند باید جهت نظارت از قبل اطلاع داده شود در صورتی که این تفکری اشتباه است چراکه شما یک مدیر هستید و عدم توجه به این امر نیز به ضعف مدیریتی بر می گردد لذا ضرورت دارد در زمینه مدیریتی تغییری اساسی ایجاد شود.
 
مدیرکل بازرسی استان کرمان عنوان داشت: از جمله عواملی که یک مدیر در درون مجموعه خود باید به آن توجه داشته باشد می توان به سنجش سلامت مجموعه، اشراف بر تمام واحدهای زیر مجموعه خود، کنترل همه برنامه های مجموعه و تکریم ارباب رجوع اشاره کرد.
 
 وی با اشاره به اینکه یکی از آسیب های موجود در مجموعه مدیریتی، اهمال یا سهل انگاری مدیران است و شاید این امر یکی از دلایل عقب ماندگی پروژه های موجود باشد، ابراز داشت: یکی از وظایف مدیران و مسئولان، مبارزه با فساد است که در این زمینه نیازمند حضور قدرت مند دستگاه اجرایی هستیم؛ ضمن اینکه دستگاه های نظارتی و اجرایی در کنار یکدیگر فعالیت می کنند و خود را از یکدیگر جدا نمی دانند.
 
آبیار اظهار داشت: فرمانداری و ‌بخشداری ها باید بر شهرداری ها و شوراها نظارت داشته باشند البته این امر به معنای دخالت نیست و باید به این نکته توجه کرد که هزینه کردن بودجه هر دستگاهی در مواردی غیر از آنچه در قانون آمده است، جرم محسوب می شود و به آن رسیدگی می شود.
 
وی بیان داشت: از امام جمعه کرمان درخواست می کنم، جهت تببین بحث فساد به کمک ما آمده و با توجیه روحانیت این امر در سطح جامعه تبیین شود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مظفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
0
0
هر مدیری می اید باند و گروهی با خودش می اورد یا باندسازی می کند و به خوشی و خوبی همه چیز می گذارد . هر جا هم از بیرون فشاری آمد با پست و امتیاز می شود تعامل کرد .
در یک تشکیلات خصوصی هم این جور رفتاری از مالک یا مدیر سر نمی زند.
اصلش این شده است و حالا نگران فرعش هستیم. .
نام:
ایمیل:
* نظر: