کد خبر : ۲۷۵۷۵
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده پنج شهر جنوبی استان کرمان در مجلس:
حمزه گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل آویوو به بیت المقدس افتاده است بر خلاف تمامی موازین و قوانین بین المللی است که موجب بروز واکنش شدید مردم فلسطین شده است.
حمزه گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل آویوو به بیت المقدس افتاده است بر خلاف تمامی موازین و قوانین بین المللی است که موجب بروز واکنش شدید مردم فلسطین شده است.

احمد حمزه نماینده پنج شهر جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه آمریکا با دنیا اسلام مشکل دارد و علاقمند نیست که مشکلات در این عرصه حل شود، اظهار کرد: هیچ تردیدی وجود ندارد که آمریکا هرگز نمی خواهد سایه تمدن اسلامی را بر روی دنیا امروز ببینید.

وی ادامه داد: به منظور عدم تحقق این امر در این راستا هر کاری اعم از دشمنی با ایران از طریق برجام انجام می دهد؛ همچنین بین اسرائیل و دنیای اسلام دائما آتش نگه می دارد واین دوگانگی را به وجود آمورده است تا نگذارد عرصه جهان اسلام آرام باشد؛ در این راستا با تشکیل گروه های تروریستی مسلمین را به خاک و خون می کشند.

حمزه با اشاره به اینکه سرکردگان رژیم صهیونیستی که عمال آمریکا هستند در همین راستا عمل می کنند، عنوان کرد: همانگونه که می دانیم مسئله فلسطین مهمترین موضوع برای حکومت  انقلابی و اسلامی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه مردم فلسطین دست از آرمان های خود بر نخواهند داشت و با زور گویی آمریکا مقابله خواهند کرد، گفت:اتفاقاتی که با توجه به انتقال سفارت آمریکا از تل آویوو به بیت المقدس افتاده است بر خلاف تمامی موازین  و قوانین بین المللی است که موجب بروز واکنش شدید مردم فلسطین شده است.

حمزه در پایان خاطر نشان کرد:متأسفانه رژیم غاصب صهیونیستی با یک واکنش غیر معقول به قتل وکشتار مردم این منطقه دست زد که اینگونه رفتارها نشان از استیصال و واماندگی این رژیم درقبال محور مقاومت است که امیدواریم این رفتار خشن مقدمه انتفاضه جدید و آخر و همچنین سرنگونی رژیم صهیونیستی باشد.


نویسنده:
برچسب ها: حمزه ، فلسطین
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها