کد خبر : ۲۷۶۸۳
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس کل دادگستری کرمان:
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.

 یدالله موحد در بزرگداشت روز نسیم مهر، ویژه حمایت از خانواده مددجویان زندانیان با حضور اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اظهار داشت: انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان، سال گذشته 2 میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه‌های مختلف به جامعه هدف خود کمک کرده است.

وی بیان داشت: این کمک‌ها در زمینه هزینه تحصیلی فرزندان زندانیان، امر بهداشت و درمان، تهیه جهیزیه و ... بوده است که توانسته از برخی مشکلات و انحراف‌ها جلوگیری کند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اهدای کارخانه گلاب و آب معدنی بردسیر به انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان گفت: با این کار درآمدهای انجمن افزایش یافته و امیدواریم بتوانیم تعداد بیشتری مددجو زیر پوشش قرار دهیم.

موحد با بیان اینکه 71 درصد زندانیان استان کرمان متاهل هستند، عنوان کرد: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.

وی زندان را یک دارو برای تامین امنیت و عدالت کیفری دانست و تصریح کرد: اما این داروی تلخ پیامدها و عواقب بسیار وخیمی دارد که اگر از مددجویان حمایت نشده و از آسیب‌ها جلوگیری نشود، خودش یک درد بزرگتر از انحراف اولیه و جرم رخ داده است.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها