کد خبر : ۲۷۷۲۴
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهباز حسن‌پور:
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما فدایی، معاون استاندار کرمان را بهترین گزینه برای تصدی سمت استانداری کرمان می‌دانیم.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت:  ما فدایی، معاون استاندار کرمان را بهترین گزینه برای تصدی سمت استانداری کرمان می‌دانیم.

شهباز حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  در پاسخ به این سؤال که آیا شخصی را برای تصدی استانداری کرمان مدنظر دارید، گفت: فدایی، معاون استاندار کرمان بهترین گزینه برای تصدی این سمت است، از چهره‌های شناخته شده، صاحب‌نام و از همه مهمتر مجموعه استان را به خوبی می‌شناسند و بهترین گزینه هم برای به‌عنوان سرپرست و هم استاندار وی را معرفی می‌کنیم. 

وی با اشاره به اینکه هر شخصی استاندار جدید استان شود، نمی‌تواند جای خالی رزم‌حسینی را پر کند، اظهار داشت: اما هر شخصی را دولت انتخاب کند مورد حمایت مجمع نمایندگان استان قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دلیل استعفا افزود: دلیل اسعفای وی به هیچ‌عنوان سیاسی نبوده و همه جریانات، احزاب و گروه‌های سیاسی با وی همکاری و رئیس‌جمهوری و وزیر کشور نیز از وی حمایت جدی و دولتمردان نیز با وی همکاری و همراهی داشتند.

حسن‌پور تصریح کرد: تنها دلیلی که موجب شد وی از این سمت استعفا دهد تنها دلایل شخصی زندگی خصوصی خود بود و مجمع نمایندگان همه تلاش‌های خود را برای جلوگیری از استعفای وی انجام داد و وزیر کشور نیز با صحبت کرد و مسؤولان سیاسی و مذهبی استان تلاش خود را برای انصراف وی انجام دادند.

این نماینده مجلس دهم در پاسخ به این سؤال که آیا شخصی را برای تصدی استانداری کرمان مدنظر دارید، گفت: فدایی، معاون استاندار کرمان بهترین گزینه برای تصدی این سمت است، از چهره‌های شناخته شده، صاحب‌نام و از همه مهمتر مجموعه استان را به خوبی می‌شناسند و بهترین گزینه هم برای به‌عنوان سرپرست و هم استاندار وی را معرفی می‌کنیم. 
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حسنوند
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
0
0
آقای حسن پور وهر کس دیگری احساس وظیفه می کند در مورد استعفای جناب رزم حسینی توضیح به پرسش اصلی افکار عمومی یعنی مساله دوتابعیتی ایشان جواب دهد واز فرعیات وموضوعات شخصی بگذرد به نظرم فهم این قضیه برای همه خصوصا برای حامیان اووجناح اصول گرا که علی الظاهر نسبت به دوتابعیتی حساسند اهمیت ویژه دارد واگر اینمورد صحت داشته باشد باید از این اقدامدولت حمایت کنند
نام:
ایمیل:
* نظر: