کد خبر : ۲۷۷۲۵
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان خبر داد:
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان از برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات استان کرمان همزمان با روز خبرنگار خبر داد.
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان از برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات استان کرمان همزمان با روز خبرنگار خبر داد.

به گزارش ایسنا ، روح الله خدیشی در مراسم افتتاح خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان اظهار کرد: نمایشگاه مطبوعات همزمان با نمایشگاه کتاب استان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: امسال خواهیم داشت آخرین نمایشگاه مطبوعات در استان آنگونه که باید مورد استقبال قرار نگرفت اما امسال همزمان با نمایشگاه کتاب، نمایشگاه مطبوعات استان را نیز برگزار می کنیم که چند روزنامه و خبرگزاری سراسری در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: فراخوان جشنواره مطبوعات استان کرمان نیز بر روی خروجی سایت معاونت مطبوعاتی قرار گرفته که در این جشنواره آثار مربوط به سال 95 و 96 مطبوعات استانی شرکت کننده داوری می شود و اختتامیه جشنواره نیز 17 مرداد امسال همزمان با روز خبرنگار برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با دعوت از رسانه ها برای شرکت در رویدادهای خانه مطبلوعات استان، یادآور شد: پیش از سال جدید دو دوره آموزشی در خانه مطبوعات استان برگزار شده و بعد از ماه مبارک رمضان نیز دوره های آموزشی چه به شکل الکترونیک و چه حضوری بخصوص در حوزه گرافیک رسانه ای و حوزه های فنی مطبوعات برگزار خواهیم کرد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان تأکید کرد: یکی از الزامات خانه مطبوعات برگزاری دوره های آموزشی است که شرکت در این دوره ها بدون هزینه یا هزینه حداقلی برای اصحاب رسانه خواهد بود که منجر به دریافت گواهینامه نیز می شود لذا با توجه به راه اندازی خانه مطبوعات در رفسنجان، اهالی رسانه در این شهرستان در این دوره ها شرکت مستمر داشته باشند.

خدیشی خاطرنشان کرد: پرهیز از سیاست زدگی را در دستور کار قرار داده ایم و هیچ وقت اجازه ندادیم خانه مطبوعات سیاست زده شود و اساسنامه فعلی خانه مطبوعات حاصل عمر تلاش همکاران پیشکسوت ما است که فاصله معناداری با دولت داریم و دولت تنها نقش حمایتی را دارد لذا صرفاً کار صنفی را در خانه مطبوعات داریم.

به گفته وی برگزاری نشست های مطبوعاتی با برنامه زمان بندی شده، پیگیری بحث های رفاهی اصحاب رسانه و تعاونی مسکن اصحاب رسانه رفسنجان از جمله مواردی است که خانه مطبوعات رفسنجان می تواند آنها را دنبال کند و در این زمینه خانه مطبوعات استان حمایت خواهد کرد.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار