کد خبر : ۲۷۷۷۲
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ائمه جمعه استان در خطبه های خود چه گفتند ؟
مساله فلسطین و روز قدس محور اصلی خطبه‌های این هفته استان را تشکیل می‌داد د رکنار آن قابل مذاکره نبودن توان موشکی ایران و لزوم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص آینده مذاکرات از دیگر محورهای خطبه‌های این هفته بود.

مساله فلسطین و قدس محور اصلی خطبه‌های این هفته استان را تشکیل می‌داد در کنار آن غیرقابل مذاکره بودن توان موشکی ایران و لزوم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص آینده مذاکرات از دیگر محورهای خطبه‌های این هفته بود.

ائمه جمعه در خطبه های خود چه گفتند

نام شهرستان

نام خطیب

چکیده خطبه

کرمان

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی

نمی‌شود که مسئول حکومت اسلامی باشید اما در نماز جمعه شرکت نکنید.

 

مسئول جامعه اسلامی باید اهل توبه و استغفار باشد و مرتب خود را مواظبت کند تا عهدهای الهی نقض نشود و توصیه کرد که نامه‌های امام علی(ع) به فرمانداران و مسئولان حکومت اسلامی را بخوانید و درس بگیرید.

 

دشمن به دنبال آن است که جریانات صنفی را به آشوب تبدیل کند و مسئولان باید هوشیار باشند که با حل کردن مسائل اقتصادی، این مسائل به مسائل اجتماعی و آشوب نینجامد.

 

مسئله موشکی غرور ملی ما است و دشمن تلاش بر خدشه دار کردن حیثیت ما را دارد، ایران از پیشرفت موشکی خود کوتاه نخواهد آمد.

رفسنجان

حجت الاسلام رمضانی پور

در ادامه انتظارات رهبری از شورای عالی انقلاب فرهنگی باید مسائل فرهنگی کشور بطور کامل رصد شود و فرهنگ دینی و ارزشی در جامعه غالب شود.

 

ظرفیت های موجود در شهرستان بسیار بالاست انچه می تواند این ظرفیت ها را بروز کند مدیریت شهرستان است که در راس انها فرماندار و نماینده قرار دارد و مشکلات شهرمان را باید در درون خودمان حل کنیم.

 

بسیار متاسفیم که استاندار کرمان این مجاهد پیشروی اقتصادی ، به دلیل مشکلات شخصی نتوانستند ادامه خدمت دهند.

سیرجان

حجت الاسلام سید محمود حسینی

ملت ما هرگز نخواهد پذیرفت هم تحریم باشد و هم محدودیت در انرژی هسته ای را تحمل کند و اگر اروپا هم نتواند خواسته قانونی و به حق ملت ایران را در برجام عملی کند زمان را از دست نخواهیم داد و از پیشرفت ها ی لازم عقب نمی مانیم.

 

تشدید جنایات و کشتار مسلمانان فلسطینی، صهیونیست ها در مرحله سقوط قرار داده تا جایی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال امنیت خود توسط دیگران است و خود را باخته است.

جیرفت

حجت الاسلام رضا سعادت فر

مقام معظم رهبری در مقابل بدعهدی های تیم های مذاکره کننده جبهه انقلابی گرفتند و این دستور را صادر کردند.

 

به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی این رژیم کودک کش و جنایت کار 25 سال آینده را نخواهد دید.

 

مسائل فرهنگی از دیگر مشکلات امروز خانواده هاست که نیاز به برنامه ریزی و فعالیت جهادی دارد از این رو مسئولان در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشند.

 

بخش آسمینون

حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک

نمایندگان مجلس حواسشان جمع باشد که با فشارهای بیرونی در تصویب این لوایح تسلیم نشوند چرا که تصویب این طرح ها در واقع خیانت به کشور است و هیچ کمکی به اقتصاد کشور و معیشت مردم نمی کند، بلکه به ضرر نظام و مردم است.

 

دشمن در مقطع فعلی بر سه محور فشار اقتصادی ، فشار روانی و در مرحله سوم فشار عملی و با هدف سیطره بر کشور متمرکز است.که فشار اقتصادی بر ملت ایران از سال ها قبل توسط دشمنان آغاز شده است و مقصود اصلی مذاکره کنندگان ایرانی در ماجرای برجام مقابله با این فشارها و به صورت مشخص برداشتن تحریم ها بود.

رودبارجنوب

حجت الاسلام والمسلمین عباس گروهی

به زودی و در کمتر از ۲۵ سال شاهد نابودی اسرائیل جنایتکار خواهیم بود.

 

امیرالمومنین( ع )مقتدر مظلوم بودند و حضرت امام خمینی (ره) نیز مانند جد خود مقتدر مظلوم بود که در مقابل رژیم سفاک و حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایستاد و آن را ساقط کرد.

ریگان

حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی

صلابت و ایستادگی امام در مقابل منافقین هم بی نظیر بود وقتی بنی صدر بعد از ۱۷ماه رییس‌جمهور بودن که خسارت های زیادی هم به کشور وارد کردند از یک سو با گروه های ضد انقلاب میدان میداد و طرح ترور بسیاری از شخصیت ها در همان زمان رخ داد و از سوی دیگر بنی صدر در برابر مصوبات مجلس و قوه قضاییه و شورای نگهبان و برخی نهاد های انقلابی ایستادگی می کرد.

 

دشمن با فشارهای روانی می خواهد قدرت ملی را به چالش بکشاند که متاسفانه عده ای هم در داخل با دشمن هم صدا شده اند،پیشرفت های هسته ای و توانایی های موشکی، عدالت خواهی بین المللی و حمایت از ملت های مظلوم از نقاط قوت و قدرت ملی است که اینها هیچ کدام قابل مذاکره نیست

 

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها