کد خبر : ۲۷۸۳۱
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده انتظامي شهرستان كرمان:
فرمانده انتظامي شهرستان كرمان از شناسايي و دستگيري يك سارق حرفه اي محتويات خودروها با 135 فقره سرقت توسط ماموران كلانتري 14 اين فرماندهي خبر داد.
 فرمانده انتظامي شهرستان كرمان از شناسايي و دستگيري يك سارق حرفه اي محتويات خودروها با 135 فقره سرقت توسط ماموران كلانتري 14 اين فرماندهي خبر داد.
 
 سرهنگ "عبدالعلي روانبخش" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با بيان اينكه پليس در دستگيري مجرمان همواره در تلاش است، گفت: در پي اعلام وقوع چندين فقره سرقت محتويات داخل خودرو در سطح شهر کرمان،دستگيري سارق يا سارقان و كشف اموال مسروقه به صورت ويژه در دستور كار ماموران اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود:در همين رابطه مأموران کلانتری14 این فرماندهی با انجام يك سري اقدامات اطلاعاتي و پليسي و بررسي شواهد موجود موفق شدند يك  سارق را شناسايي و وي را طي يك عمليات ويژه در مخفيگاهش دستگير كنند.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: در بازجويي هاي تخصصي ماموران کلانتری، سارق به 135 فقره سرقت  قطعات و محتويات داخل خودرو اعتراف كرد.

وي با اشاره به دستگیری یک مالخر در جريان بررسي سرقت هاي اين پرونده افزود: با شناسايي مال باختگان و دعوت از آنها، تحقيقات تکميلي انجام و پرونده به همراه شاکیان و متهمان، تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان كرمان در پايان با اشاره به تجهيز خودرو به وسايل ايمني مناسب و استفاده از پاركينگ هاي مطمئن جهت پارك خودرو از شهروندان خواست هر گونه موارد مشكوك را به مركز فوريت هاي پليسي 110 گزارش كنند.
نویسنده:
برچسب ها: دستگیری سارقان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها