کد خبر : ۲۷۸۸۸
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان:
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان گفت: فرایند توزیع یارانه مستقیم مطبوعات شفاف نیست و بخشنامه های جدید و تغییر سیاست ها به مشکلات مطبوعات و نشریات می افزاید.
مدیرعامل خانه مطبوعات شمال استان کرمان گفت: برخی اوقات اهالی مطبوعات از قوانین تبعیت نمی کنند که موجب بوجود آمدن مشکلات در این حوزه می شود. 

روح الله خدیشی افزود: تمرکز امور مطبوعات در تهران است و مطبوعات استان ها و شهرستان ها اثر گذاری در تصمیمات گرفته شده در رابطه با نشریات ندارند. 

وی بابیان اینکه بیش از 300 نشریه در استان کرمان فعالیت دارند، تاکید کرد: چرا نباید در دیدار اصحاب مطبوعات با رئیس جمهوری یک نماینده از این استان حضور داشته باشد. 

مدیرعامل خانه مطبوعات شمال استان کرمان گفت: فرایند توزیع یارانه مستقیم مطبوعات شفاف نیست و بخشنامه های جدید و تغییر سیاست ها به مشکلات مطبوعات و نشریات می افزاید. 

وی با اشاره به اینکه صدای مطبوعات محلی شنیده نمی شود، افزود: در هشت ماه گذشته قیمت کاغذ 120 درصد افزایش داشته که هزینه های نشریات را به شدت بالا برده است. 

خدیشی اظهار داشت: درصدد هستیم که با وارد کردن کاغذ بطور مستقیم و بی واسطه ، نیاز مطبوعات کرمان را با نرخ مناسب تامین کنیم چرا که با حذف واسطه ها، قیمت متعادل تر خواهد شود. 
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: