کد خبر : ۲۷۹۰۸
تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده انتظامی سیرجان خبر داد
فرمانده انتظامی سیرجان از آزادی فرد به گروگان گرفته شده توسط اتباع بیگانه در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس آگاهی سیرجان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیرجان از آزادی فرد به گروگان گرفته شده توسط اتباع بیگانه در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس آگاهی سیرجان خبر داد.

محمدرضا ایران‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سیرجان گفت: مطلع شدیم که فردی ۴۹ ساله در زیدآباد مفقود شده است و خانواده او اطلاع دادند که وی به باغ کشاورزی خود واقع در جعفرآباد زیدآباد رفته و معمولا تا بعد از اذان مغرب برمی‌گشته است اما الان مفقود است.

فرمانده انتظامی سیرجان ادامه داد: خانواده این شهروند سیرجانی باغ را کامل جستجو کرده و حتی به بیمارستان‌ها هم سرزده بودند اما اطلاعی از مرد ۴۹ ساله به دست نیامده بود تا اینکه پلیس را در جریان می‌گذارند.

وی تصریح کرد: تحقیقات فنی پلیس آغاز شد و جلساتی هماهنگی نیز برگزار شد، اما چون گروگان‌گیران هیچ تماسی برقرار نکرده بودند، سرنخی در دست نداشتیم تا اینکه یکی از کارگران حاضر در محل سرنخی در اطلاع پلیس گذاشت اما فقط مشخص بود که یک خودروی پژو از محل باغ خارج شده و دیگر هیچ نشانه دقیق‌تری نبود.

ایران‌نژاد بیان داشت: تحقیقات اطلاعاتی پلیس به شکل شبانه‌روزی تا روز جمعه گذشته ادامه یافت تا اینکه با دستگیری یک فرد افغان در سیرجان سرنخ خوبی به‌دست آمد و ماموران پلیس آگاهی توانستند رد گروگان‌گیران را در یکی از شهرستان‌‌های همجوار به دست آورند.

وی اذعان کرد: بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس شب گذشته راهی آن شهر شده و محل حضور فرد به گرو رفته را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دیگر اعضای باند که آنها هم از اتباع بیگانه هستند را دستگیر و شهروند سیرجانی را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: گروگان‌گیران قصد برقراری ارتباط با خانواده این شهروند در روزهای آینده و درخواست مبلغ ۳ میلیارد تومان را داشتند که در عملیات پلیس دستگیر و بازداشت شدند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: