کد خبر : ۲۸۰۳۴
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده رفسنجان در تذکر شفاهی خواستار شد:
نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس با بیان اینکه کمبود آب در بسیاری از مناطق مردم را دچار مشکلات عدیده کرده است، خواستار برقراری بیمه پایه کشاورزی شد.
نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس با بیان اینکه کمبود آب در بسیاری از مناطق مردم را دچار مشکلات عدیده کرده است، خواستار برقراری بیمه پایه کشاورزی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد انارکی محمدی در نشست علنی امروز (چهار‌شنبه 13 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: مقرر شد برای رفع مشکلات آبی شهرستان های انار و رفسنجان هیاتی به این مناطق اعزام شود و گزارشاتی در این خصوص تهیه و ارائه کند که متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفت، لذا تقاضای دستور ویژه در این خصوص را دارم.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از بخش های حوزه انتخابیه مشکل آب وجود دارد که تقاضا دارم مسئولان مربوطه هر چه سریع تر برای این مشکلات اقدامات عملی انجام دهند.

وی تصریح کرد: درباره پروانه های آبی کشاورزان عزیز و هزینه های برق قرار شد گروهی برای بررسی این موضوع به حوزه انتخابیه اینجانب اعزام شود ولی متاسفانه در این خصوص نیز اقدامی صورت نگرفته است که این بی توجهی مسئولان برای مردم دردسرهای زیادی ایجاد کرده که تقاضا دارم هر چه سریعتر به مشکلات مردم رسیدگی شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: آقای حجتی؛ هر چه سریعتر نسبت به پیگیری و برقراری بیمه پایه کشاورزی برای کشاورزان زحمتکش با توجه به فاجعه ای که در شهرستان های انار و رفسنجان اتفاق افتاده است و با توجه به اینکه 90 درصد محصول این مناطق سرمازده شده است، اقدام کنید.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها