کد خبر : ۲۸۰۳۵
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت از شناسایی و دستگیری قاتل فراری با اقدامات شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت از شناسایی و دستگیری قاتل فراری با اقدامات شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ دوم رضا محمدرضایی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: شامگاه بیست و هشتم بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع یک فقره قتل در یک از محلات شهر، بلافاصله مامورین پلیس برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد مردی حدودا 35 ساله توسط فردی ناشناس مورد اصابت چاقو قرار گرفته و به علت شدت جراحات وارده فوت نموده است.
این مقام پلیس افزود:با تحقیقات و بررسی های پلیس، هویت ضارب شناسایی و دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

وی یادآور شد: از آنجا که قاتل در لحظات اولیه پس از وقوع قتل سریعا به شهرهای همجوار متواری و هیچ سرنخی از خود باقی نمی گذاشت، اقدامات پلیسی به منظور دستگیری وی با مشکل مواجه شد و بدین ترتیب پرونده در اختیار اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس اگاهی جیرفت قرار گرفت.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت تصریح کرد: سرانجام کارآگاهان با اقدامات پلیسی و تخصصی و تلاش شبانه روزی چند ماهه، محل اختفای قاتل را در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ دوم محمدرضایی در پایان گفت: متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب این قت اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.
 

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها