کد خبر : ۲۸۱۳۶
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر روابط عمومی راه آهن شرق گفت: قطار کرمان - مشهد به دلیل نقص فنی لوکوموتیو دیزل، ظهر دوشنبه در حوالی ایستگاه شادمهر متوقف شد.
مدیر روابط عمومی راه آهن شرق گفت: قطار کرمان - مشهد به دلیل نقص فنی لوکوموتیو دیزل، ظهر دوشنبه در حوالی ایستگاه شادمهر متوقف شد.

بهزاد وکیلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه در 20 کیلومتری ایستگاه راه آهن تربت حیدریه رخ داد و بلافاصله یک لوکوموتیو امداد از تربت حیدیریه به محل اعزام شد.

وی با اشاره به توقف حدود سه ساعته قطار، اظهار داشت: امکانات رفاهی مسافران از جمله سامانه سرمایشی قطار در زمان توقف فعال و برقرار بود و مسافران با لوکوموتیو امداد به مشهد عزیمت کردند.

اداره کل راه آهن شرق با هزار کیلومتر خط اصلی بزرگترین منطقه ریلی کشور است که در محدوده سه استان خراسان رضوی، جنوبی و یزد واقع شده و با وجود قدمت کم، موفق شده در بسیاری شاخص های عملکردی از دیگر نواحی سبقت بگیرد.  شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

محمدرضا فیروزکوهی گفت: به دلیل نقص فنی در سیستم کشنده قطار در طول مسیر دچار تاخیر چندین ساعته شد. 
فیروز کوهی با تاکید بر این اینکه تاخیر این قطار در اداره کل راه آهن کرمان نبوده است افزود: تمامی تاخیر در نواحی طول مسیر بوده که ضمن بررسی و پیگیری های روزانه مکاتبه نیز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: مسافرین این قطار در ناحیه کرمان بطور رایگان پذیرایی شده اند و به دلیل تاخیر بالای ۱۸۰ دقیقه در این قطار ۵۰ درصد هزینه بلیط از طریق آژانس های مسافری در سطح کشور به مسافران عودت داده می شود.
به گزارش ایرنا ، نقص فنی پنج ساعته قطار مشهد به کرمان در طول مسیر سبب سرگردانی مسافران شد.

این قطار باید در ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز به مقصد کرمان می رسید به علت نقص فنی در طول مسیر مسافران با تاخیر پنج ساعته مواجه شدند.

یکی از مسافران قطار مشهد ـ کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قطار مشهد - کرمان روز گذشته در ساعت 18:15 از راه آهن مشهد به سمت کرمان حرکت کرد که در ساعت 3:30 بامداد تا 8 صبح امروز در طول مسیر توقف داشت.

وی گفت: پرسنل قطار علت توقف را نقص فنی قطار عنوان کردند و گفتند: این اتفاق عادی است و هر 6 ماه یک بار رخ می دهد.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها