کد خبر : ۲۸۲۴۸
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی حوزه های قضایی استان کرمان مطرح شد
نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی حوزه های قضایی استان کرمان به میزبانی شرکت گل گهر برگزار شد.
نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی حوزه های قضایی استان کرمان به میزبانی شرکت گل گهر برگزار شد. 

دادستان  عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان گفت: مسئولین روابط عمومی و فرهنگی در دستگاه قضایی به عنوان افسران جنگ نرم فعالیت می کنند و نقش موثری در ارتقاء سطح فرهنگ در مجموعه قضایی و جامعه دارند.

 محسن نیک ورز در گردهمایی مشترک مسئولان روابط عمومی و فرهنگی دادگستری استان کرمان به میزبانی حوزه قضایی سیرجان و شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در  سیرجان برگزار گردید،اظهار داشت:روابط عمومی پلی بین سازمان و مخاطبین سازمان است که با افکار عمومی ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی دارد و نیازمند ارائه تصویر روشنی از اقدامات سازمان به مخاطبین است.

وی افزود :با شرایط  فعلی و کم کاری بعضی از مسئولین در حوزه فرهنگی، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) با اعتمادی که به جوانان داشتند دستور آتش به اختیاری را صادر کردند و بخشی از کار فرهنگی در دستگاه قضایی شامل این امر مهم خواهد شد.
دادستان شهرستان سیرجان  ضمن تشکر از کمک های شرکت صنعتی و معدنی گلگهر افزود : کمک مجموعه هایی مانند گلگهر در حوزه شناسایی و کاهش آسیب های اجتماعی  موثر بوده است  و این مجموعه توانسته  در حوزه مسئولیت های اجتماعی گام های خوبی در سطح شهرستان ، استان و کشور بردارد.

وی گفت :مجموعه گلگهر  در سال گذشته که سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده بود معین اقتصادی خیلی از شهرستان ها بوده است و می توانیم از این ظرفیت استفاده کنیم و معین فرهنگی هم داشته باشیم.

نیک ورز افزود :  بنا به فرموده مقام معظم رهبری ما در حوزه کتاب و کتابخوانی  در دنیا عقب هستیم  و لازم است انقلاب ویژه ای در این حوزه صورت گیرد.

دادستان شهرستان سیرجان گفت : با کمک مجموعه گلگهر توانستیم بالغ بر هزار جلد کتاب آموزنده در زندان های شهرستان سیرجان توزیع کنیم  و استقبال خوبی صورت گرفت و این کار سبب شد یک زندانی با 3 فقره سابقه مهم ، نویسنده شود و کتابی بنویسد و به چاپ برسد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توجه ویژه به کاهش آسیب های اجتماعی از طریق توجه و‌کمک به اقشار آسیب پذیر را جزیی از  برنامه های فرهنگی واجتماعی این شرکت اعلام کرد و گفت:در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تعاملات بسیار خوبی با دستگاه قضائی استان کرمان ایجاد شده است. 

ابوذر حلوایی پور در گردهمایی مشترک مسئولان روابط عمومی و فرهنگی دادگستری استان کرمان اظهار داشت:این شرکت معدنی در راستای ایفای مسئولیت های فرهنگی،اجتماعی در قبال مردم سیرجان همواره پیشگام بوده است.

وی افزود:به حمدالله اقدامات بسیار مثبتی از قبیل احداث بیمارستان فوق تخصصی  128تختخوابی،احداث سیستم فاضلاب شهری،احداث راه آهن سیرجان به کرمان،بهسازی تنها سینمای شهر، بهسازی مرکز معلولین حضرت ابوالفضل (ع)از سوی این شرکت صورت پذیرفته است.
حلوایی پور اجرای برنامه های مختلف ومتنوع فرهنگی در نقاط محروم شهرستان و همچنین توجه به اقشار آسیب پذیر  در کنار توزیع منظم سبد کالا بین اقشار نیازمند و یا کمک به ازاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد را از دیگر اقدامات فرهنگی واجتماعی این شرکت دانست.
 وی با اشاره به اینکه توانمندی ها وپتانسیل خوبی به واسطه وجود معدن گل گهر در سیرجان فراهم شده است ،عنوان کرد:گل گهر در حوزه تولید،اشتغال و اجرای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: