کد خبر : ۲۸۲۷۴
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان:
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان با بیان اینکه با هرگونه احتکار و عوامل احتکار در استان برخورد قاطع می‌شود گفت: باید انبارهای نگهداری کالا به‌ویژه کالاهای نگهداری مواد غذایی بررسی و نظارت شود.
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان با بیان اینکه با هرگونه احتکار و عوامل احتکار در استان برخورد قاطع می‌شود گفت: باید انبارهای نگهداری کالا به‌ویژه کالاهای نگهداری مواد غذایی بررسی و نظارت شود.

 ابراهیم شهریاری صبح امروز در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با کالای قاچاق استان کرمان که در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد با بیان اینکه با استعفای مدیریت اموال تملیکی موافقت شده است اظهار داشت: متاسفانه از فرصتی که به‌دست آمده بود به خوبی استفاده نکرد و این یک ضربه به بیت‌المال و حق‌الناس است.

وی با افزایش قاچاق سوخت در جنوب استان کرمان گفت: در جلسات قبل مقرر شد که در شهرهای جنوبی اطلاع‌رسانی شود و در تمام جایگاه‌های سوخت بنر نصب شود و زمانی برای تهیه کارت سوخت تعیین شود.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کرمان با اشاره به اینکه تهیه کارت سوخت در مدت 24 ساعت امکان‌پذیر است بیان کرد: با این وجود باز هم زمان یک‌ماهه برای تهیه کارت سوخت تعیین شده است.

وی با بیان اینکه با هرگونه احتکار و عوامل احتکار در استان برخورد قاطع می‌شود افزود: باید انبارهای نگهداری کالا به‌ویژه کالاهای نگهداری مواد غذایی بررسی و نظارت شود.

شهریاری با اشاره به اینکه از مردم هم تقاضا داریم که گزارشات خود را نسبت به محل‌های نگهداری کالاها به صورت عمده به مراجع ذیربط ارسال کنند گفت: در زمینه جمع‌آوری لوازم آرایشی قاچاق از بازار که با سلامت مردم در ارتباط مستقیم است باید اقدام شود و با احدی مماشات نمی‌شود.

قاچاق سوخت در شهرستان‌های جنوبی کرمان به‌شدت افزایش پیدا کرده است

در این جلسه حسین‌علی‌ سردشتی معاون فنی و عملیات شرکت نفت استان کرمان با بیان اینکه قاچاق سوخت به‌شدت افزایش پیدا کرده اظهارداشت: شهرستان‌های جنوبی تقاضای شدید بنزین دارند و تقاضای مردم که روزانه 370 هزار لیتر بوده است به 450 هزار لیتر رسیده است.

معاون فنی و عملیات شرکت نفت استان کرمان با اشاره به اینکه هر چه می‌گذرد تقاضای مردم بیشتر می‌شود و شهرستان‌های زیادی در جنوب درگیر قاچاق سوخت می‌شوند گفت: پیشنهاد ما این است که کارت‌های آزاد جمع‌آوری و رانندگان از کارت سوخت خود استفاده کنند.
منبع: تسنیم
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها