کد خبر : ۲۸۵۳۸
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
روابط عمومی و‌امور بین الملل شرکت گل گهر برگزار میکند
شرکت معدنی صنعتی گل‌گهر درتازه‌ترین اقدام خود در راستای انجام مسئولیت های فرهنگی اجتماعی خود اقدام به برگزاری فراخوان مجموعه عکس «سیرجان من» می نماید.

شرکت معدنی صنعتی گل‌گهر درتازه‌ترین اقدام خود در راستای انجام مسئولیت های فرهنگی اجتماعی خود اقدام به برگزاری فراخوان مجموعه عکس «سیرجان من» می نماید.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر این شرکت در راستای تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی خود و با توجه به وظایف و اختیارات محوله از سوی شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر در نظر دارد به منظور شناسایی، معرفی و تکریم شایسته از هویت تاریخی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهرستان سیرجان، فراخوان مجموعه عکس «سیرجان من» را برگزار کند.

به گزارش روابط‌عمومی گل گهر این فراخوان در نظر دارد ضمن انتشار عکس ها در قالب کتاب و لوح دیجیتال، فضایی هنری را برای معرفی آثار عکاسان فراهم کند و از تمامی عکاسان استان کرمان دعوت می شود که به منظور مشارکت در این رویداد فرهنگی که آوردگاهی برای عرضه بخش مهمی از هویت شهرستان سیرجان است، آثار خود را برای این جشنواره ارسال کنند.

محورهای فراخوان این مجموعه عکس نیز شامل: بناهای مذهبی، بناهای تاریخی، پوشش گیاهی، مراتع، جنگل ها، کوه ها و رودخانه ها، حیات وحش، جشن ها، اعیاد و رسومات محلی، صنایع دستی، کشاورزی، دامداری، صنعت و معدن و کلیه فعالیت‌های اقتصادی و تجاری، زندگی گروه‌های مختلف اجتماعی(زندگی عشایری، روستایی و.....) و توجه به هویت فرهنگی و اجتماعی با در نظرگرفتن خرده فرهنگ های بومی و منطقه‌ای و لباس و پوشش های محلی است

به گزارش روابط عمومی گل گهر شرکت در جشنواره برای همه علاقه‌مندان آزاد است و هر عکاس می تواند هر تعداد عکس به صورت رنگی و در هر یک و یا همه محورهای جشنواره ارسال کند و ارسال اثر توسط عکاسان به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی شده و هیچگونه مسئولیتی به عهده جشنواره نخواهد بود و تصمیم گیری درباره مسائل پیش بینی نشده در این فراخوان برعهده برگزار کننده است.

بررسی آثار ارسالی نیز توسط هیئت انتخاب خواهد بود و آثار ارسالی توسط هیئت انتخاب شامل سه نفر از عکاسان استان و نماینده روابط‌عمومی شرکت، بررسی و یا در نظر گرفتن تمام شرایط و تعداد صفحات مربوط به هر بخش انتخاب خواهند شد.

گفتنی است آخرین مهلت دریافت آثار ۱۵مهرماه ۹۷ و زمان بررسی و انتخاب آثار نیز ۱۵الی ۳۰ مهرماه ۹۷ میباشد


نویسنده:
برچسب ها: گل گهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها