کد خبر : ۲۸۵۹۳
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان تاکید کرد:
مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: هیچ محدودیتی برای حضور شرکت های هواپیمایی در کرمان وجود ندارد.
مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: هیچ محدودیتی برای حضور شرکت های هواپیمایی در کرمان وجود ندارد.

 "علی قاسمی زاده" در دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان اظهار کرد: درحال حاضر روزانه 25 پرواز در 5 فرودگاه موجود در سطح استان کرمان انجام می شود.

وی با بیان اینکه استان کرمان با شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، زاهدان، بندرعباس و کیش ارتباط پروازی دارد، تصریح کرد:در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایران ایر ماهان، زاگرس، ،آسمان و کیش ایر به صورت مستمر از مبدا و یا به مقصد فرودگاه های کرمان، رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت پرواز مستقیم دارند.

قاسمی زاده با تاکید بر اینکه همه شرکت های هواپیمایی در صورت  تمایل می توانند در استان کرمان فعالیت کنند، افزود: خطوط پروازی استان کرمان در انحصار هیچ شرکت هواپیمایی نیست و هرکدام از ایر لاین ها می توانند برای راه اندازی خطوط پروازی در خواست بدهند.

مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه دفاتر خدمات مسافرتی نیز می توانند برای چارتر پرواز اقدام کنند، تاکید کرد: در حال حاضر تعدادی از خطوط پروازی استان کرمان در چارتر این دفاتر است و هیچ محدودیتی برای افزایش تعداد این خطوط وجود ندارد.

قاسمی زاده با اشاره به اینکه برخلاف برخی اظهار نظرها کرمان در بن بست هوایی قرار ندارد، تصریح کرد: راه اندازی هر خط پروازی باید برای ایر لاین ها صرفه اقتصادی داشته باشد اما متاسفانه به دلایلی برخی خطوط پروازی، مسافر چندانی ندارند و  همین مسئله باعث حذف آن خط پروازی از فرودگاه  های استان کرمان می شود.

مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه دفاتر خدمات مسافرتی می توانند به تنهایی و یا با مشارکت سایر دفاتر نسبت به راه اندازی خطوط پروازی جدید اقدام کنند، خاطرنشان کرد: بدون شک دفاتر خدمات مسافرتی بهتر می توانند در پایداری یک خط پروازی نقش داشته باشند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حمید ایزدی
|
United States
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
0
0
چه خوب،،،احتمالا این تصمیم حدود ده روزه که گرفته شده،چون تا۱۰ روز پیش چنین نبود.اگر اینچنین باشد این پتانسیل است پروازهای ارزان قیمت داخلی که به لحظه آخری معروفند در کرمان نشست وبرخاست کنند.ضمنا اگر انحصار نباشد پس باید از حدود یکی دوماه دیگه فرودگاه کرمان به لیست ارزانهای پرواز بپیوندد
نام:
ایمیل:
* نظر: