کد خبر : ۲۹۰۱۷
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نمایشگاه بزرگ معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور (kishinvex2018) با حضور ۲۵۰ شرکت مختلف داخلی و خارجی و همه مناطق آزاد کشور از ۳۰مهر تا ۳ آبانماه در جزیره زیبای کیش برگزار شد و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نیز در این نمایشگاه حضور یافت.
نمایشگاه بزرگ  معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور (kishinvex2018) با حضور ۲۵۰ شرکت مختلف داخلی و خارجی و همه مناطق آزاد کشور از ۳۰مهر تا ۳ آبانماه در جزیره زیبای کیش برگزار شد و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نیز در این نمایشگاه حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر، این رویداد بین المللی شامل دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی بوده و دارای نشست های تخصصی جانبی با حضور مسئولین و صاحب نظران این عرصه بود.

از نگاه کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی این رویداد فرصتی ارزشمند برای معرفی ظرفیت های تجاری، سرمایه گذاری و صنعتی برای کشور است.

در غرفه شرکت گل گهر در نمایشگاه کیش اینوکس که به همت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دایر شد، جمعی از كارشناسان شركت در طول مدت برگزاری اطلاعات مورد نياز بازديدكنندگان داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف را ارائه مي‌ دادند و توانمندی‌های شرکت های منطقه گل گهر به نمایش گذاشته شد.
نویسنده:
برچسب ها: گلگهر
نام:
ایمیل:
* نظر: