کد خبر : ۲۹۲۲۷
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان:
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.

 حسین امیری خامکانی در مراسم معارفه استاندار جدید کرمان ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج اظهار کرد: اعضای مجمع نمایندگان استان به دلیل جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و بحث اهمیت لایحه شهرداری ها در این جلسه حضور ندارند و در چند روز گذشته تاکید فراوانی داشتیم که این جلسه به تعویق بیفتد که متاسفانه نشد.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تشکر از فعالیت‌ها، زحمات و اقدامات مهندس رزم حسینی در دوران استانداری خود در استان کرمان تصریح کرد: نام ایشان به نیکی در بین مردم استان کرمان ماندگار خواهد ماند و تصمیمات شجاعانه ایشان در اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است و توجه ویژه ایشان به جنوب استان کرمان و پروژه های بزرگ انتقال آب و ... بر کسی پوشیده نیست.

امیری خامکانی با اشاره به ارتباط قوی بین مجمع نماینگان استان کرمان با مهندس رزم حسینی در دوران فعالیت ایشان در استانداری کرمان تصریح کرد: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید بر اینکه باید یک تعامل دو طرفه بین مجمع نمایندگان استان و استانداری کرمان برای پیشبرد استان کرمان در این دوره جدید نیز به وجود آید اظهار کرد: بحث بیکاری و مسائل معشیتی یکی از چالش های اصلی خانوارها است و شاهد هستیم که فقر به دهک بالایی جامعه کشیده شده است که انتظار داریم با مدیریت جهادی، ایثار و گذشت بتوانیم این فشار را بر روی مردم کاهش دهیم.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید مدیران استانی و کشوری پای کار بوده و جهادی عمل کنند اظهار کرد: انتظار است مدیران استانی تا می‌توانند کار خود را پیش ببرند. هم اکنون زمان تدوین بودجه سال اینده است که مدیران باید به اعتبارات توجه ویژه ای داشته باشند. متاسفانه افتتاح و بهره برداری از برخی از پروژه های استانی عمر طولانی پیدا کرده اند که بیش از نرم استانی است و باید در این زمینه بتوانند اقدام موثری را انجام دهند.

امیری خامکانی با اشاره به اینکه وضعیت آب استان کرمان به نفس نفس افتاده است خاطر نشان کرد: خط ریلی بافق کرمان که شاهرگ ریلی کشور و استان کرمان است باید هرچه سریعتر تامین مالی گردد و این ریل می تواند بر روی وضعیت صنعت گردشگری و حمل و نقل استان تاثیر خواهد گذاشت.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: