کد خبر : ۲۹۲۹۴
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل تعاون کرمان:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با تأکید بر اینکه ما باید با اشتغال‌های خرد جوانان را وارد بازار کار کنیم، گفت: برنامه اشتغال 98 بر موضوع اشتغال‌های خرد تأکید دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با تأکید بر اینکه ما باید با اشتغال‌های خرد جوانان را وارد بازار کار کنیم، گفت: برنامه اشتغال 98 بر موضوع اشتغال‌های خرد تأکید دارد.

نشست اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری با حضور رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، علی بختیاری نماینده شهرستان‌های بافت، رابر، ارزوئیه در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه اولویت اول کشور اشتغال است، اظهار داشت: اگر ما بخواهیم شغلی با پایداری 30 سال ایجاد کنیم هر یک شغل با پایداری 30 سال، سه تا 5 میلیارد تومان هزینه دارد.

وی گفت: برای ایجاد شغل تمرکز ما بیشتر روی شغل‌های خانگی، خرد و متوسط است که شاید پایداریش کمتر باشد اما چاره‌ای نداریم چون اشتغالشان گسترده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با تأکید بر اینکه ما باید با اشتغال‌های خرد جوانان را وارد بازار کارکنیم و در همه دنیا این کار را می‌کنند، افزود: برنامه اشتغال 98 تأکید بر موضوع اشتغال‌های خرد دارد.

رضا مهدی‌پور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافت اظهار کرد: در سال جاری تعهد اشتغال در این شهرستان یک‌هزار و 60 نفر بود و تا امروز میزان اشتغال ایجاد شده یک‌هزار و 283 نفر است.

وی با بیان اینکه 157 درصد پیشرفت در ثبت تعهد در سامانه رصد را داریم، عنوان کرد: در بحث تسهیلات مشاغل خانگی امسال 751 میلیون تومان اعتبار داشتیم که همه جذب ‌شده است.

مهدی‌پور ادامه داد: در بخش اشتغال روستاییان و عشایر 10 میلیارد و 130 میلیون تومان پرداخت قطعی شده و حدود 3.5 میلیارد قرار منعقده در بانک داریم و سهمیه 13 میلیارد و 200 میلیون تومان در مرحله اول اعتبار اشتغال روستایی بوده است.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها