کد خبر : ۲۹۲۹۸
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
استاندار:
استاندار کرمان گفت: فاز نخست مرکز پایش تصویری کرمان با 110 دوربین تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.
 استاندار کرمان گفت: فاز نخست مرکز پایش تصویری کرمان با 110 دوربین تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.

محمدجواد فدائی روز دوشنبه در بازدید از مرکز فرماندهی و کنترل و سیستم کال سنتر نیروی انتظامی با ابراز رضایت از کاهش تلفات ناشی از تصادفات در هشت ماهه نخست سال جاری تاکید کرد: این روند کاهشی با استمرار فعالیت های آموزشی و آگاه سازی، اصلاح نقاط حادثه خیز، بهبود رفتارهای ترافیکی و تقویت دوربین های پایش تصویری تداوم خواهد یافت.

فرمانده انتظامی استان کرمان نیز گفت: حدود 60 درصد تماس هایی که با مراکز 110 این استان برقرار می شود، در قالب های مشاوره و راهنمایی توسط همکاران پلیس پاسخ داده می شود.
سردار رضا بنی اسدی فر ادامه داد: 35 درصد این تماس ها با حضور عملیاتی واحدهای پلیس مورد رسیدگی قرار می گیرد.

استاندار کرمان در این بازدید بر ضرورت تسریع و راه اندازی فاز اول سیستم پایش تصویری استان و اصلاح رفتارهای ترافیکی، کاهش تصادفات و تلفات شهری و جاده ای تاکید و مقرر شد فاز اول مرکز استان تا پایان سال جاری به تعداد 110 سیستم پایش تصویری راه اندازی شود.

استاندار کرمان و رئیس شورای تامین استان در این بازدید در جریان طرح تجمیع خطوط 110 که از ابتدای مهرماه سال جاری در استان راه اندازی شده است، قرار گرفت.

این مرکز بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شهروندان در سطح مناطق بیست و سه گانه بوده که روزانه به طور متوسط بیش از 6 هزار تماس با آن برقرار می شود.
منبع: ایرنا
نویسنده:
برچسب ها: فدایی ، پایش تصویری
نام:
ایمیل:
* نظر: