کد خبر : ۲۹۳۱۴
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
انارکی محمدی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:کارمندان،کارگران،بازنشستگان و معلمان که جزء حقوق بگیران جامعه محسوب می شوند بازندگان اصلی تورم هستند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:کارمندان،کارگران،بازنشستگان و معلمان که جزء حقوق بگیران جامعه محسوب می شوند بازندگان اصلی تورم هستند.

احمد انارکی محمدی  درباره افزایش حقوق در سال 98 گفت:کارمندان،کارگران،بازنشستگان و معلمان که جزء حقوق بگیران جامعه محسوب می شوند بازندگان اصلی تورم هستند و به شدت از نوسانات و افزایش قیمت ها رنج می برند. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:حقوق بگیران صبور که حامی کشور و نظام بوده و هستند نیاز به حمایت مناسب دارند تا وضعیت معیشتشان بهبود یابد.

افزایش حقوق بدون مهار تورم محلی از اعراب ندارد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی افزود:التهابات در بازارها و تورم، صاحبان دارایی را از جیب مردم غنی تر کرده است و نباید فراموش کرد سوداگران و دلالان از شرایط ملتهب سودهای کلانی به دست می آورند .

انارکی محمدی ادامه داد:برای کمک به قشر حقوق بگیر شاید مهمترین اقدام،ایجاد ثبات و کنترل تورم باشد چرا که افزایش حقوق با وجود تورم در افزایش قدرت خرید موثر نخواهد بود و سفره حقوق بیگران را روز به روز کوچک تر می شود.

کاهش شدید ارزش پس انداز حقوق بگیران برای خرید خانه

وی تصریح کرد:کمک های غیرنقدی و ایجاد تسهیلات مناسب در جهت تهیه کالاهای ضروری، می تواند کمک کند اما آنان که به امید خرید خانه در بانک مسکن سپرده گذاری کرده اند نه  تنها صاحب مسکن نشده اند بلکه پول ها یشان نیز بی ارزش شده است و برای خرید خانه به شرط ایجاد ثبات، دوباره باید سالها کار کنند و منتظر باشند و کسی پاسخگوی آنان نیست.

انارکی محمدی گفت:اقتصاد توانمند و پویا یعنی اقتصاد مقاومتی، که در آن تولید و صادرات غیرنفتی در اولویت است در این صورت نرخ رشد تولید بیش تر از نرخ نقدینگی بوده و تورم یک رقمی و محدود و اشتغال پایدار در دسترس است.در چنین شرایطی تولید ناخالص داخلی افزایش یافته و درآمد سرانه نیز صعودی شده و سطح اشتغال بالا می رود و این همان درآمد مناسب و رفاه برای همه مردم است. در چنین شرایطی حقوق بگیران و قشر آسیب پذیر در وضعیت پایدارتری بوده و می توانند با تمام توان درجهت رشد و توسعه حداکثری کشور تلاش کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامیافزود:تلاش همگانی در جهت رسیدن به ثبات اقتصادی و کسب درآمدهای پایدار، در فراهم کردن آرامش برای خانوارها موثر است.
منبع: خانه ملت
نویسنده:
برچسب ها: انارکی محمدی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
طباطبایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
0
0
یک فکری برای وام مسکن بکنید. مبلغش رو تو این گرونی زیاد کنید اقلا
نام:
ایمیل:
* نظر: