کد خبر : ۲۹۹۷۴
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ائمه جمعه در سخنان خود چه گفتند؟
اقتدار نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ناکارآمد دانستن فعالیت های اقتصادی و سیاسی دولت و دعوت از مردم برای شرکت باشکوه در چهلمین جشن انقلاب اسلامی محورهای سخنان این هفته ائمه جمعه شهرستان های کرمان بود.

به گزارش گفتار نوبه نقل از خبرگزاری ها، اقتدار نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ناکارآمد دانستن  فعالیت های اقتصادی و سیاسی دولت و دعوت از مردم  برای شرکت باشکوه در چهلمین جشن انقلاب اسلامی محورهای سخنان این هفته ائمه جمعه شهرستان های کرمان بود.

 

نام شهرسان

نام خطیب

چکیده خطبه

کرمان

حجت‌السلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی

انقلاب اسلامی ایران گفتمان غالب دنیا یعنی لیبرال و مارکسیسم را زمین‌گیر کرده و گفتمان جمهوری اسلامی را بنا نهاد.

رفسنجان

حجت الاسلام رمضانی پور

آقایان ظریف و عراقچی شما شجاعانه در مقابل مردم حاضر شوید و از ساحت ملت بزرگ ایران اسلامی عذر خواهی کنید و بگویید ما در این چند سال شما را بند به این برجام کردیم ، کار اقتصادی نکردیم و این مشکلات را بوجود آوردیم والله ملت شما را می بخشند.

ریگان

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی

جوی  درست کرده اند که همه مدیران فاسد هستند، نه خیر نیروهای جهادی و انقلابی زیاد هستند اما الان فرصت خدمتگذاری دستشان نیست.

برخی ها می خواهند ناکامی های این دولت را به پای انقلاب بگذارند نه این درست نیست، به قول وزیرسابق  بهداشت خود مردم انتخاب کردند.

جیرفت

حجت الاسلام امین کمالی

اسلام شایستگی حاکمیت را دارد و انقلاب اسلامی عصاره 124 هزار پیامبر بوده که در این مسیر حرکت می کند.

کوهبنان

حجت‌الاسلام عباس جعفری

وظیفه شرعی، ملی و قانونی ماست که در مراسم یوم‌الله 22 بهمن شرکت کنیم و جواب آمریکایی‌ها را با حضور پرشور و گسترده بدهیم.

سیرجان

حجت الاسلام سید محمود حسینی

22 بهمن روز ادای وظیفه و خروش و فریاد علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مردم با حضور گسترده خود دشمنان را مایوس کرده و از اقتدار و عزت خود دفاع می کنند.

بافت

حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده

حضور ما در راهپیمایی 22 بهمن یکی از عوامل مهم و بازدارنده توطئه‌های بدخواهان انقلاب اسلامی است.

انار

حجت‌الاسلام حسن منتظری

نظام سلطه گر درصدد تحریک برخی افراد و گروه‌هاست تا با استفاده از شرایط سخت اقتصادی اغتشاشاتی را ایجاد کنند و با تحریم‌های بعد از برجام، مردم را از نظام اسلامی جدا کنند.

 حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن کلیه نقشه‌ها و برنامه‌های دشمنان را به هم ریخته و ننگ دیگری را بر پیشانی آن‌ها می‌نشاند.

نویسنده:
برچسب ها: ائمه جمعه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها