کد خبر : ۳۰۵۷۳
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان مطرح کرد
روردی بیان کرد: در پایان سال گذشته GDP استان كرمان ۷۰ هزار ميليارد تومان یعنی معادل 3.4 درصد از سهم كل تولید ناخالصی كشور بوده است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان  با بیان اینکه در کمیته اقتصاد کلان استان نرخ رشد اقتصادی 8.5 درصد برای استان کرمان پیش بینی شده است، اظهار کرد: در این برنامه پیش بینی شده است که 5.7 درصد از این نرخ رشد اقتصادی از محل منابع و سرمایه گذاری جدید و 2.8 درصد از محل بهره وری محقق شود.

جعفر رودری تصریح کرد: برای تحقق 5.7 درصد از رشد اقتصادی استان به 122 هزار میلیارد تومان سرمایه در طی برنامه یک برنامه پنج ساله نیاز داریم که به طور متوسط سالانه باید 24.5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید در استان صورت گیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان عمده سرمايه گذاري‌های پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه را در بخش صنعت و معدن با  سهم 77.2 درصد اعلام کرد و از تحقق 66 درصد پیش بینی سرمایه گذاری‌ها در استان خبر داد و بیان کرد: طرح ها در پروسه زماني پنج ساله تعريف شده‌ و عمدتاً  تا پايان سال ۹۷ مي بايست به بهره برداري برسند.

 روردی بیان کرد: در پایان سال گذشته GDP استان كرمان ۷۰ هزار ميليارد تومان یعنی معادل 3.4  درصد از سهم كل تولید ناخالصی كشور بوده است.

منبع: ایسنا
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سبزه صادقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
0
0
چه پیش بینی غیر واقعی است. سنگ بزرگ علامت نزدن است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار