کد خبر : ۳۰۶۶۶
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری شهرستان عنبرآباد در گفت و گو با گفتار نو مطرح کرد:
سرپرست فرمانداری شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه در روستاهایی که احتمال سیل وجود داشت سیل بند ها را تقویت کردیم، گفت: در برخی از روستاها اما آب گرفتگی و سیلاب های فصلی رخ داد که با خسارت همراه نبوده است.
سرپرست فرمانداری شهرستان عنبرآباد با اعلام اینکه  بارندگی ها از شب گذشته آغاز و تا امروز صبح ادامه داشته است گفت: شدت بارندگی کم بوده است ،علیرغم جاری شدن سیلاب ها اما مشکلی ایجاد نشده است. 
 
محمود رئیسی در گفت‌وگو با گفتارنو گفت: تعدادی از منازل مسکونی که در اطراف شهر بوده اند به دلیل نداشتن مسیر آب و جدول گذاری  دچار آب گرفتگی شده اند که ما به سرعت اهالی را جابه جا کردیم و در یک مدرسه اسکان دادیم. 

به گزارش گفتار نو، رئیسی با بیان اینکه در روستاهایی که احتمال سیل وجود داشت سیل بند ها را تقویت کردیم، گفت: در برخی از روستاها اما آب گرفتگی و سیلاب های فصلی رخ داد که با خسارت همراه نبوده است. 

سرپرست فرمانداری عنبرآباد تصریح کرد: در عین حال که برخی از روستاها در بستر و حریم رودخانه ها وجود داشتند اما هیچ مشکلی تا این لحظه برایشان به وجود نیامده است. 

رییسی طغیان رودخانه ها را متوسط اعلام کرد و افزود: در روز گذشته هلال احمر کرمان یک کامیون محموله تدارکاتی برای شهرستان عنبرآباد ارسال کرد که تا کنون از آن ها استفاده نشده است. 

نویسنده:سمیرا کریمی افشار
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار