کد خبر : ۳۰۶۷۳
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس شورای اسلامی شهر کرمان مطرح کرد:
رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: از شهردار محترم کرمان و نیز سایر شهرداران مناطق می خواهیم ظرفیت‌ها و مشکلات مناطق و نقاط مختلف شهر را شناسایی و طرح جامعی را ارائه دهند تا بتوانیم از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کنیم.
گفتارنو/گروه شهر:

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان  در صحن علنی شورای شهر گفت: آبگرفتگی‌های به وجود آمده در پی حدود ۱۰ میلی‌متر باران رخ داد،باید از مشکلات به وجود آمده درس گرفت و برای جلوگیری از تکرار آنها به خصوص در زمان بارش‌های بیشتر برنامه‌ریزی کرد.

به گزارش گفتار نو، محمد فرشاد با بیان اینکه از مناطق مشکل ‌ساز کرمان که دچار آبگرفتگی شده بودند بازدید کردیم، گفت:خوشبختانه همه مسئولین پای کار بودند و مشکلات را رفع کردند. اما از آنجایی که شهر کرمان گسترده است باید با اولویت‌بندی به آن خدمات‌رسانی کرد.

فرشاد در ادامه تصریح کرد: استاندار و شهردار کرمان بیش از همه در صحنه بودند و با چاره‌اندیشی و تمهیداتی که اندیشیدند، مشکلات را مدیریت کردند. 

وی مهم‌ترین دلیل مشکلات ایجاد شده ناشی از سیل و تخریب مسیل ها را  دوره‌ی طولانی خشک‌سالی  و ساخت و ساز در مسیر رودخانه‌ها و سیلاب‌ها دانست و گفت: باید مشکلات را شناسایی و برای رفع آنها برنامه ریزی کنیم. 

رییس شورای اسلامی شهر کرمان خاطرنشان کرد: از شهردار محترم کرمان و نیز سایر شهرداران مناطق می خواهیم  ظرفیت‌ها و مشکلات مناطق و نقاط مختلف شهر را شناسایی و طرح جامعی را ارائه دهند تا بتوانیم از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کنیم. 

وی همچنین به نقش اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و بیان مشکلات مردم و پیگیری خدمات مسئولین و ارگان ها اشاره کرد و گفت: در مواقع بحران، از آنجا که امکانات محدود و مشکلات زیاد هستند، ارائه اطلاعات درست همراه با آرامش، باعث خدمت‌رسانی در فضای بدون تشنج و ملتهب می‌شود.

نویسنده:
برچسب ها: کرمان ، شورای شهر ، سیل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار