کد خبر : ۳۰۶۸۸
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار بم در گفت و گو با گفتارنو:
فرماندار بم با اعلام اینکه وضعیت روستاهای پایین دست سد نساء عادی است و مشکلی ندارند، مدعی شد : با تمهیداتی که اندیشیدیم خوشبختانه بارندگی ها مشکلی برای شهر ایجاد نکرده است و سیل اتفاق نیفتاد.
فرمانداری بم در خصوص آخرین وضعیت بارندگی در شهرستان بم گفت: بارندگی در بم و بروات 12 میلیمتر، دهبکری 30 میلیمتر، و منطقه روداب غربی بخش بروات 24 میلیمتر بوده است. 

هادی شهسوارپور در گفت و گو با گفتار نو، تصریح کرد: در دارزین 4 میلیمتر بارندگی داشته ایم و در ابارق و تهرود بارندگی نداشتیم، و بیشتر بارندگی ها در مرکز شهر، بروات، نرماشیر و فهرج بوده است که در این مناطق هم در حدود 12 میلیمتر بارندگی رخ داده است.

به گزارش گفتار و نو، شهسوار پور با اشاره به اینکه 30 میلیمتر بارندگی در منطقه دهبکری طی یک و روز و نیم رخ داده است گفت:  در منطقه دهبکری نیز طبیعتا سیل جاری شده است اما رودخانه  در مسیر خود حرکت کرده است و تا کنون مشکلی ایجاد نشده است. 

وی با بیان اینکه راه های ارتباطی ما هیچ مشکلی ندارند و تمام مسیر ها به روستاها و شهرهای اطراف  و نیز دهبکری باز است، گفت: درمحور بم – دارزین روان آب جاری شده بود اما اکنون باز است. 

شهسوارپور صراحتا اعلام کرد: تردد از سمت بم به دهبکری از محور بم – دارزین باز است و مشکلی ندارد. 

وی در خصوص وضعیت سد نساء بم گفت: این سد حدود 30 مترمکعب آب ذخیره دارد، ورودی آن تا امروز صبح 16 متر مکعب بوده است و هیچ گونه سرریزی صورت نگرفته است. 

شهسوارپور با اعلام اینکه وضعیت روستاهای پایین دست سد نساء عادی است و مشکلی ندارند، مدعی شد : با تمهیداتی که اندیشیدیم خوشبختانه بارندگی ها مشکلی برای شهر ایجاد نکرده است و سیل اتفاق نیفتاد.
 
نویسنده:سمیرا کریمی افشار
برچسب ها: کرمان ، بم ، بارندگی ، سیل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار