کد خبر : ۹۷۵۱
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اصلاح طلبان صندوق رای و قانون را فصل الخطاب اختلافات می دانند و ۷ اسفند و با ملاحظه رای مردم مشخص خواهد شد کدام مسیر مورد تایید ملت است.

نویسنده: سيد محمود ميرلوحي*

اصلاح طلبان با ملاحظه شرایط داخلی ومنطقه ای وبین المللي ومرور دو انتخابات ۸۴ و۹۲ پابه صحنه انتخابات گذاشته اند، نیازهای جامعه را شناسایی، ناهمواری ها را تحلیل و راهبردهای خود را تنظیم کرده اند.اصل ترجیح منافع ملی بر منافع جناحی، تاکید برائتلاف فراگیر و دعوت مردم به مشارکت حداکثری اقتضائات خود را دارد که اصلاح طلبان بخوبی از عهده آن برآمده اند . ردصلاحیت گسترده اصلاح طلبان و حامیان دولت در جامعه ایجاد نگرانی کرد، اما وجود راهبرها و تجارب گذشته باعث شد که بدون وقفه و بااعتماد به نفس برنامه های شورای عالی ادامه یابد و باتدبیر و بدون ترديد برای پيروزي در انتخابات تلاش كنند.
اصلاح طلبان صندوق رای و قانون را فصل الخطاب اختلافات می دانند و ۷ اسفند و با ملاحظه رای مردم مشخص خواهد شد کدام مسیر مورد تایید ملت است. انتخابات مشخص خواهد كرد كه آيا مردم راه دلواپسان را می پسندند يا طرفدار گام دوم و ادامه تعامل بادنیا و اجرای برجام ومبارزه با روش های پرهزینه قبل هستند. نگاه کارشناسانه در تهران نشان می دهد که حاشیه نشینی و غیبت در حوزه ها ی انتخاباتی به نفع رقیب خواهد بود لذا در پاسخ به ردصلاحیت ها میگوئیم:
«تدبیر اری لکن تردید نه»

*عضو شورايعالي سياستگذاري انتخاباتي اصلاح طلبان
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها