کد خبر: ۱۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال مالی جاری تاکنون برای ارتقای ایمنی راه های استان هزینه شده است.
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال مالی جاری تاکنون برای ارتقای ایمنی راه های استان هزینه شده است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان، عطاءالله منوچهری افزود: این اقدامات علاوه بر عملیات راهداری جاری و مستمر، شامل آرام سازی ترافیک و آشکارسازی 223 نقطه پر حادثه، تهیه و نصب 230 مترمربع تابلوی تاییدکننده مسیر (اطلاعاتی و گردشگری)، یکهزار و 200 عدد مسیر نما، جهت نما و تابلوهای دوربرگردان، ایمن سازی و روشنایی 30 دماغه خروجی راه ها و نواحی پر برخورد است.

وی گفت: همچنین اجرای شش هزار و 500 کیلومتر خط کشی در راه های استان، تعمیر، نصب و اجرای حفاظ فلزی (گاردریل) در طول 450 کیلومتر از راه ها انجام شده است.

وی تصریح کرد: برای شناسایی نقاط و مقاطع پرحادثه در سطح استان عملیات ممیزی ایمنی راه ها در طول سه هزار کیلومتر راه انجام شده است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: امیدواریم با توجه به وسعت راه های استان و تردد بسیار زیاد وسایل نقلیه در محورهای استان، با انجام عملیات فوق و ایجاد شیار لرزاننده طولی و عرضی در مسیرها و همچنین اصلاح 100 کیلومتر شیب شیروانی در محورهای مواصلاتی، ضمن کاهش سرعت توانسته باشیم احتمال وقوع حوادث رانندگی را کاهش دهیم.

حدود 9 هزار کیلومتر راه در استان وجود دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)