کد خبر: ۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۰
ارسال به دوستان
ذخیره
عامل جنایت محله گلابدره در حالی دیروز به تشریح سه جنایت خود پرداخت که اولیای دم مقتولان با طرح شکایتی خواستار قصاص قاتل در ملأعام شدند.
 
به گزارش جام جم، در این پرونده مهدی متهم است، دوشنبه هفته گذشته سه نفر از اعضای خانواده ای به نام های حلیمه، مینا و علیرضا را در محله گلابدره تهران به قتل رسانده است.

ماموران پلیس پس از حضور در محل قتل، متوجه حضور مشکوک متهم در آن محل شده و او را دستگیر کردند. متهم ابتدا منکر قتل شد، اما پس از کشف آثار خراش و درگیری روی بدنش، لب به اعتراف گشود.

روز گذشته عامل جنایت برای تحقیقات قضایی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و این در حالی بود که اولیای دم قربانیان نیز با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرا اعلام کردند از عامل این جنایت هولناک شکایت دارند و از مسئولان قضایی می خواهند او هر چه زودتر محاکمه و در ملأعام قصاص شود.

مهدی، متهم سی ساله این پرونده که خیاط است، در تشریح جنایت گفت: مینا زن مهربانی بود. چند سالی با این خانواده رفت و آمد داشتیم تا این که وسوسه شدم مینا را فریب دهم. روز حادثه به خانه مینا رفتم. همسرش به محل کارش رفته بود و قصد داشت ظرف ها را بشوید. به او گفتم با همسرم دعوا کردم و نمی دانم باید چه کاری انجام دهم. از او خواستم با همسرم صحبت کند. با این دروغ ها به حرف زدن با وی ادامه دادم. زمانی که او می خواست به سمت آشپزخانه برود تصمیم گرفتم نیت شیطانی ام را اجرا کنم. زن جوان متوجه موضوع شد و فریاد زد. او را به سمت کمد پرت کردم که سرش به در کمد اصابت کرد و بی هوش شد.

متهم به قتل ادامه داد: بعد با دستانم خفه اش کردم و در ادامه سیم شارژر تلفن را به دور گردنش انداختم. یک ساعتی آنجا ماندم و همه جای خانه را به هم ریختم. بعد هم با برداشتن کارد آشپزخانه آن را در میان لباسم پنهان کردم و از خانه مینا خارج شدم. مادر شوهرش در راه پله مرا دید و علت حضورم را پرسید که مدعی شدم با همسرم قهر کرده ام و برای آشتی به خانه مینا آمده بودم. حلیمه مرا به خانه اش دعوت کرد تا شاید راه حلی برای مشکلم پیدا کند. دقایقی از حضورم در آنجا نگذشته بود که تصمیم گرفتم او را بکشم تا ردی از خودم برجای نگذارم.

مهدی افزود: او به من شک کرده بود و قصد داشت سراغ عروس اش برود که با گلدان ابتدا ضربه ای به سرش زدم و بعد با کارد آشپزخانه او را کشتم. وسایل را به هم ریختم و از کیف مقتول سه چک پول سرقت کردم. پس از صحنه سازی خواستم فرار کنم که صدای علیرضا آمد. در را باز کردم و به محض ورود به خانه مادربزرگش، کودک شش ساله را هم بی رحمانه با ضربه های چاقو کشتم و شیر گاز را باز گذاشتم تا خانه منفجر شود. با بخشی از پول سرقتی برای خودم لباس خریدم و پس از عوض کردن لباسم به محل جنایت بازگشتم تا اگر ردی برجای گذاشته ام از بین ببرم که دستگیر شدم.

پس از بازجویی، متهم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا با پایان تحقیقات بزودی صحنه جنایت را بازسازی کند.
برچسب ها: قصاص ، جنایت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

دو محدودیت بزرگ اصلاح‌طلبان از زبان روزنامه شرق

خروج آمریکا از برجام چقدر هزینه روی دست اقتصاد ایران گذاشت؟

برخی در استان ستاد تقسیم پست تشکیل داده‌اند/ به بعضی قول استانداری، فرمانداری و بخشداری داده‌اند

به زودی واکسیناسیون دانش آموزان کرمانی آغاز می شود/ واکسیناسیون استان بالاتر از متوسط کشور

خطیب‌زاده: عضویت در سازمان شانگهای پایان عملی شکست پروژه انزوای ایران بود/ دیدار امیرعبداللهیان با همتایان ۱+۴ در نیویورک

آزادسازی بی سر و صدای قیمت برق خانگی / چرا قبض برق تابستان امسال نجومی شد؟

وزیر بهداشت: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال آغاز می شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)