کد خبر: ۱۰۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون منابع انسانی شرکت مس:
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران در گفتگو با مس پرس از اهمیت و ارتباط تنگاتنگ بهداشت، ایمنی، محیط زیست با معاونت منابع انسانی برای ایجاد نیروی کار سالم و با انگیزه سخن گفت.
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران در گفتگو با مس پرس از اهمیت و ارتباط تنگاتنگ بهداشت، ایمنی، محیط زیست با معاونت منابع انسانی برای ایجاد نیروی کار سالم و با انگیزه سخن گفت.

دکتر مهدی ابراهیمی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به پیوند و ارتباط نزدیک فعالیت های نیروی انسانی با HSE گفت: این دو موضوع از هم جدا نیستند و فضای HSE مخصوصا بحث های مربوط به ایمنی، بهداشت و سلامت به طور مستقیم با حوزه منابع انسانی مرتبط است.
وی افزود: افزایش بهره وری تنها با وجود منابع انسانی سالم و با نشاط امکان تحقق خواهد داشت.
ابراهیمی در خصوص اهمیت پرداختن سازمان ها به سلامت و ایمنی نیروی انسانی اظهار داشت: وظیفه سازمان های امروزی توجه کامل به حوزه منابع انسانی است، به این معنا که حوزه منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها باید ذهن و هم جسم افراد را در یک فضای مطلوبی قرار بدهند که نیروی انسانی به راحتی بتواند در ارتباط با موضوع فعالیتشان کار بکنند و به بهره وری کامل برسند.
وی با تاکید بر اینکه بهره وری در سازمان ها امکان پذیر نیست و فقط و فقط در گرو بهره وری فردی است گفت: بهره وری فردی هم زمانی ایجاد می شود که افراد با ذهنی آرام و آسوده و جسمی سالم به فعالیت بپردازند.
وی با بیان اینکه حوزه HSE  به غیر از بحث محیط زیستی اش که به طور غیر مستقیم با نیروی انسانی سرو کار دارد در دو حوزه دیگر یعنی ایمنی و سلامت کاملا منطبق بر موضوعات منابع انسانی است.
ابراهیمی گفت: معاونت منابع انسانی هم در تلاش است با همکاری واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست یک فضای مناسب فکری برای نیروی انسان ایجاد کند تا سرمایه های اصلی شرکت با اطمینان خاطر به فعالیت بپردازند و از جهت امنیت شغلی امنیت خاطر داشته باشند.
وی با اشاره به اصل تعادل بین کار و زندگی شخصی گفت: همچنین ما در برنامه هایمان در تلاش هستیم تا منابع انسانی شرکت به نحوی مناسب بین دو حوزه کار و زندگی شخصی تعادل مناسبی ایجاد کنند چرا که بهره وری کارکنان بدون تعادل بین این دو حوزه بوجود نخواهد آمد.
وی در پایان تاکید کرد: ایجاد روندی معقول و منطقی بین این دو حوزه جزء برنامه های ما در سال 95 است و به شدت پیگیر آن هستیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

رد اعتبار نامه تاجگردون خلاف قانون بود/رای نمایندگان براساس شنیده‌ها بود نه واقعیت امر

برداشت درستی از صحبت نماینده رفسنجان صورت نگرفت/برای رهن و اجاره مسکن در تهران مبالغی بیش از 200میلیون نیاز است

62بیمار جدید کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند

در حال آماده کردن یک طرح برای تأمین آب طولانی مدت در کهنوج هستیم

افزایش صعودی تعداد مبتلایان بستری بیماری کرونا در سیرجان/هشتمین فوتی کرونا در سیرجان

شهردار کرمان: دولت موظف است، مشکل تامین آب سیدی را حل کند/استاندار کرمان: شهرداری هم موظف است که جلوی ساخت و سازهای غیر مجاز را بگیرد، چرا نگرفته؟/ با جیب خالی و دولت موظف است، چیزی حل نمی شود/واقعیت امر این است که تنها 50درصد از بودجه عمرانی سال قبل تخصیص یافته است

تکذیب واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها/ هیچ قراردادی برای واگذاری زمین، بندر و... به چینی‌ها نداشته‌ایم

موسوی: نه از واگذاری جزایر ایرانی به چین خبری است و نه حضور نیروی نظامی

اعتبار نامه تاجگردون رد شد

۱۲ شهرستان استان با تنش آبی شدید روبرو هستند

پربازدید ها

همه مشکل گلخانه داران از کرونا نیست/دو سوم گلخانه داران حتی هزینه های تولیدشان را هم به دست نیاوردند

نقاط کلیدی خروج گندم از کرمان شناسایی شد/پرداخت مطالبات کشاورزان تا 11 تیرماه

شهردار کرمان: دولت موظف است، مشکل تامین آب سیدی را حل کند/استاندار کرمان: شهرداری هم موظف است که جلوی ساخت و سازهای غیر مجاز را بگیرد، چرا نگرفته؟/ با جیب خالی و دولت موظف است، چیزی حل نمی شود/واقعیت امر این است که تنها 50درصد از بودجه عمرانی سال قبل تخصیص یافته است

26هزار تن از برنامه خرید تضمینی گندم عقب هستیم

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)