کد خبر: ۱۰۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
ارسال به دوستان
ذخیره
موشک‌باران اردوگاه زاهدی توسط هواداران پورابراهیمی
چند روز پس از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن اعلام نتایج انتخابات از اردوگاه دو نامزد پیروز که در هر دو عضو لیست اصولگرایان به شمار می‌روند خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد.
چند روز پس از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن نتایج انتخابات از اردوگاه دو نامزد پیروز که در هر دو عضو لیست اصولگرایان به شمار می‌روند خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد.

به گزارش گفتارنو شب گذشته یک کانال خبری در تلگرام که از هواداران محمدرضاپورابراهیمی به شمار می‌آید و به صورت مرتب به پوشش اخبار این نماینده مجلس مبادرت دارد با انتشار چند پست، انتقادات تندی را به نسبت به محمد مهدی زاهدی دیگر نماینده اصولگرای کرمان و راور مطرح کرد.

پورابراهیمی و زاهدی علی‌رغم اختلافاتی که با یکدیگر داشتند هر دو در لیست اصولگرایان قرار گرفتند. اما قرار گرفتن در یک لیست به تشکیل ستاد مشترک ختم نشد و حتی محمدرضاپورابراهیمی اعلام کرد که مستقل وارد عرصه انتخابات شده است.

گزارش کامل را اینجا بخوانید.

حالا به نظر می‌رسد قرار گرفتن در یک لیست و حتی پیروزی هم باعث نشده که این دو چهره اصولگرا با یکدیگر به یک تفاهم دست پیدا کنند.

کانال خبرخوان کرمان در پستی تحت عنوان «رأی واقعی دکتر پور ابراهیمی چقدر بوده ؟» نوشت: صحبت از کاندیدای مورد نظر است که با کمال تعجب آماج انواع تخریب‌ها و تهمت‌‌ها قرار گرفت صحبت از دکتر محمدرضا پورابراهیمی است ، کسی که رأی اول کرمان شد و براساس بسیاری از کارشناسان سیاسی و اجتماعی اگر تشابه فامیل دکتر پورابراهیمی با دو کاندیدای دیگر یعنی مهدی ابراهیمی پور و مهدی ابراهیمی نژاد  نبود رأی ایشان بالای 180 هزار رأی می‌شد هر چند با رأی 450/157 هزار نفری هم یک رکورد تاریخی در کرمان ثبت شد. اما لازم است که بدانیم که یکی از آقایان تشابه فامیل با دکتر پورابراهیمی از بستگان یک کاندیدای سرشناس بوده است، که با نداشتن تبلیغات گسترده و حضور پررنگ در عرصه رقابت به ناگهان حدود 500/12 رأی هم آورده است و آقای مهدی ابراهیمی نژاد هم با آرای بالای 400/12 رأی در مجموع حدود 25 هزار رأی با فامیل‌های مشابه از جناب آقای دکتر پورابراهیمی کسر می‌شود.

در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: اما واقعاً چرا برخی برای تخریب نماینده محبوب و پرتلاش کرمان و راور که با شایسته سالاری بالاآمده است این گونه عمل می‌کند و متأسفانه ریاست طلبی و جاه طلبی سال‌های سال است در برخی مدیران ارشد استان نفوذ کرده و جهاد اکبر و مبارزه با نفس فراموش شده است. 


در یادداشت دیگری که در این کانال منتشر شده آمده است: نشریه ... در اقدامی عجیب از حدود دو ماه به انتخابات شروع به انتقاد و و تحلیل مواضع دکتر پورابراهیمی می‌کند، او را مخالف برجام معرفی می کند، او را یار احمدی نژاد معرفی می‌کند، او را به اصولگرایان وابسته می‌داند،... بدون در نظر گرفتن  تلاش‌های  شبانه روزی دکتر پورابراهیمی ... و دغدغه آقایان این می شود که آیا  وی اصول گرا است یا نه؟ در برجام مخالف بوده یا نبوده و .... که همگی برای ارائه چهره منفی از دکتر پور ابراهیمی  است.

این یادداشت تلویحا به زاهدی اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: اما موضع وقتی جالب‌تر می شود که رقیبان جناب دکتر پور ابراهیمی که از قضا اصلاح طلب هم نیستند با اصلاح طلبان هماهنگ می‌کنند که علیه دکتر پور ابراهیمی موضع بگیرند و به قول یکی از دوستان خنجر از پشت به آقای پور ابراهیمی زدند.


سومین یادداشت این کانال خبری اما موضع شفاف‌تری درباره زاهدی دارد. در این یادداشت آمده است: با نگاهی به نشریه پیام ما در دو ماه قبل از انتخابات در می‌یابیم که این نشریه که دیدگاه اصلاح طلبانه دارد و هدفش در انتخابات رقابت با اصول گرایان است از نماینده دیگر و شاخص استان جناب دکتر زاهدی هیچ انتقادی ندارد و نه در قضیه برجام که وی عضو کمیسیون بررسی برجام بوده است و با ریاست آقای دکتر زاکانی و نه در قضیه یار احمدی نژاد  بودنش که وزیر کابینه دکتر احمدی نژاد بوده است!! نه از اصولگرائی وی انتقادی دارد اما با دکتر پور ابراهیمی  مستقل و مردمی  این طور رفتار می‌کند.


در یادداشت دیگری که کانال نزدیک به پور ابراهیمی منتشر ساخته آمده است: یادتان رفته که دکتر پور ابراهیمی در ماجرای  مس سرچشمه در زمان آقای پوستین دوز که از دوستان اصول گرای آقای احمدی نژاد بود چقدر انتقاد نمودند و مشکلات را بیان کردند، اما همین آقای دکتر زاهدی و سایر نمایندگان مصلحت اندیش آن دوره نگذاشتند نتیجه تحقق و تفحص از صنایع ملی مس ایران بجائی برسد و اختلاف دو نماینده کرمان هم از همین جا شروع شد. حالا چی شده که فقط یک کاندیدای مستقل ( دکترپور ابراهیمی) به زعم شما اصول گرا تخریب می‌شود و دیگر نماینده شاخص اصول گراتر و متعصب‌تر به اصول‌گرائی که حتی حاضر نبود یک مدیر کل در استان  با افکار متعادل تری روی کار بیاید و در عزل و نصب آن دخالت می‌کرد را بدون هیچ انتقاد جناحی که در رقیبان است را ملاحظه می‌کنید.

در یادداشت دیگری که تحت عنوان بزرگترین مشکل دکتر پور ابراهیمی چه بود؟ منتشر شده با اشاره به ردصلاحیت پورابراهیمی در سال 86 آمده است: بزرگترین مشکل دکتر پورابراهیمی این است که وامدار هیچ دسته و جناح و گروه سیاسی نیست. که البته دوستانی که توقع دارند دکتر پور ابراهیمی مانند آنها فکر کند و تصمیم بگیرد باید حساب کار دستشان آمده باشد.
در یادداشت دیگری آمده است: در اوج بد اخلاقی‌ها و تحلیل‌های بد انتخاباتی، نشریه پیام ما، تیتر می‌زند نوذری یار ظریف، پور ابراهیمی یار احمدی نژاد، که حالا از موج تصویب برجام و زحمات دکتر ظریف برای نوذری رأی جمع کنند و دکتر پور ابراهیمی را یار احمدی نژاد معرفی کردن، یک موج منفی باشد برای دکتر پور ابراهیمی، اما با کمال تعجب و این حرکت ناشیانه و جهت گیری مغرضانه زمانی مشخص می‌شود که این نشریه به ظاهر اصلاح طلب وزیر و عضو کابینه دکتر احمدی نژاد را برای ایجاد موج منفی کنار می‌گذارد و از دکتر زاهدی ( وزیر علوم دولت نهم و یار واقعی احمدی نژاد) چشم پوشی می‌کند و از دکتر پور ابراهیمی نام می‌برد و این خود شائبه برانگیز و مبهم است برای مردم کرمان و این نشریه که می‌خواهد با رقیب سرشناس اصول گرا رقابت کند اما از دکتر زاهدی حرفی نمی‌زند!

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
آرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
0
1
دوستان گفتار این مطالبات بی سر و ته تراوشات ذهنی مدیرمسئول نشریه ...میباشد که پیش از این در این نشریه برای خوشامد آقای پور ابراهیمی چاپ شده است، جای تعجب دارد در همین به اصطلاح یادداشت چند جا پورابراهیمی مستقل و چند جا عضو اصولگرایان دانسته شده است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وزارت بهداشت: ۷۵ درصد از موج اپیدمی کروناویروس را گذرانده‌ایم

40نفر دیگر به جمع مبتلایان کرونا اضافه شدند/یک زن و یک مرد در اثر ابتلا به کرونا جانشان را از دست دادند

درختان تاریخی باغ شاهزاده ماهان شناسنامه‌دار می‌شود

خسارت 98 میلیارد تومانی کرونا به بخش دام و طیور استان کرمان

کشته و زخمی شدن 8 نفر در حوادث بامداد امروز در کرمان

نماز جمعه در ۱۷ شهر کم خطر کرمان اقامه می شود

بدون هماهنگی و اخذ مجوز،گل ها به محل گلزار شهدا انتقال داده شده اند/اجازه نخواهیم داد عده ای مسایل شخصی خود را با احساسات مردم شهید پرور گره بزنند

ظاهراً ما هرتصمیمی می گیریم،بازار کار خودش را می کند

بیشترین تخلفات در حوزه گران فروشی ماسک و مواد ضد عفونی کننده بوده است

رشد پرونده های تخلفات اصناف/ تورم ۲۱ درصدی استان در کالاهای اساسی

پربازدید ها

رئیس جمهور:استقلال قوا به معنای ایستادن در برابر یکدیگر نیست/به دنبال کوتاه آمدن مجلس در تقنین و نظارت نیستیم

حاجی‌بابایی:هیچ رایزنی با میرسلیم برای کناره‌گیری او به نفع خودم انجام ندادم/ به نفع کسی کنار نمی‌کشم

ترامپ: به عملکرد دولتم در مقابله با ویروس کرونا افتخار می‌کنم!

چند فراکسیون سیاسی در مجلس یازدهم تشکیل می شود؟/فراکسیون اصلاح طلبان مجلس یازدهم؛ شاید هیچوقت!

خرداد ماه 1400برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد شد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۱۳ نظر)

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسمات نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۱۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۵ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)