کد خبر: ۱۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶
ارسال به دوستان
ذخیره
وی در رابطه با پروازهای چارتری در ایام نوروز گفت: « پروازهای چارتری در همه جای دنیا مرسوم است و بخش عمده ای از صنعت گردشگری کشور را پوشش می دهد. شرکت های هواپیمایی هم به تناسب ظرفیت شان بخشی از صندلی های شان را به صورت چارتر در اختیار قسمت ها و دستگا ها یی که کارهای تور و گردشگری را انجام می دهند قرار می دهند که در این رابطه به صنعت گردشگری کشور هم کمک می کند. »

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در برنامه تلویزیونی روزآمد درباره قیمت بلیط هواپیما در نوروز 94 توضیح داد.

بر اساس گفته های دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران قیمت بلیط هوایپما در ایام نوروز 94 افزایش پیدا نخواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در برنامه تلویزیونی روزآمد که هر صبح از شبکه پنج سیما پخش می شود درباره قیمت بلیط هواپیما در نوروز 94 گفت: «علیرغم اینکه پروازهای نوروزی که عمدتا به صورت یک سر خالی انجام می شود یعنی عموما مردم تهران مسافرت های خود را که شروع می کنند پروازهای برگشت خالی است ولی بر اساس آخرین تصمیماتی که گرفته شده ما هیچ گونه افزایش نرخی در رابطه با قیمت بلیط هواپیما نخواهیم داشت.»  

وی در رابطه با پروازهای چارتری در ایام نوروز گفت: « پروازهای چارتری در همه جای دنیا مرسوم است و  بخش عمده ای از صنعت گردشگری کشور را پوشش می دهد. شرکت های هواپیمایی هم به تناسب ظرفیت شان بخشی از صندلی های شان را به صورت چارتر در اختیار قسمت ها و دستگا ها یی که کارهای تور و گردشگری را انجام می دهند قرار می دهند که در این رابطه به صنعت گردشگری کشور هم کمک می کند. »

بر اساس گفته های دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران قطعا افزایش قیمت بلیط هواپیما در نوروز 94 اتفاق نخواهد افتاد: « افزایش قیمت نداریم. طبق مصوبه شورای عالی هواپیمایی و طبق قانون پنجم توسعه قیمت بلیط های  هواپیما باید آزاد باشد اما هنوز قیمت بلیط به صورت تکلیفی تعیین می شود و از سوی هواپیمایی کشوری هنوز مجوزی برای افزایش قیمت بلیط هواپیما داده نشده است. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انقلاب نیازی به شعار توخالی و غیر عملکردی ندارد/ رفتارمان نماد اسلام است نه شعار ما/نمی‌شود با ادعای انقلابی بودن تخریب، دروغ و جعل صحبت‌هایی را منتشر کرد

دستگیری عامل تیراندازی و شرارت در"جیرفت

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از پروژه رادیوتراپی انجمن خیریه یاس کرمان بازدید کرد

نامه تشکل های اصولگرا به وزیر کشور: مدیریت استان لیبرال است؛ باید تغییر کند

۶ بهمن ۹۸، اولین درخواست ظریف در جلسه هیات دولت جهت اتخاذ تصمیمات لازم درمورد کرونا / اولین مکاتبه وزارت خارجه با وزارت بهداشت در زمینه تامین واکسن، در مرداد ۱۳۹۹ انجام شد

پاسخ به چند پرسش پرتکرار درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان با سینوفارم

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟

توضیحات سردار معروفی پیرامون اخباری درباره استاندار شدن وی/ شایعه است اما من سرباز ولایتم و تصمیم گیر نیستم

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد

عبدی: یکی نیست به اصولگرایان بگوید که وزن شما در جنگ و انقلاب یک‌پنجم اصلاح‌طلبان هم نمی‌شود

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)

زیرگذر میدان آزادی شهر کرمان روی قنات احداث شده است   ( نظر)