کد خبر: ۱۲۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
سیما بسرعت به اتاق خواب رفت و در اوج ناباوری دید که میهمان خانه روی سینه شوهرش نشسته است و ادعا می کند که شوهرش سیامک کابوس دیده و از او خواسته تا برایش آب قند بیاورد.
ایران نوشت:ساعت 5 و 15 دقیقه سحرگاه شنبه 25 اردیبهشت را نشان می داد که سیما 57 ساله ساکن آپارتمانی در طبقه 13 ساختمان «آ 3» خیابان عابدی سعادت آباد، صدای خس خس نفس های همسرش را از اتاق شنید.
سیما بسرعت به اتاق خواب رفت و در اوج ناباوری دید که میهمان خانه روی سینه شوهرش نشسته است و ادعا می کند که شوهرش سیامک کابوس دیده و از او خواسته تا برایش آب قند بیاورد.

زن میانسال سراسیمه به آشپزخانه رفت و با لیوان آب قند وارد اتاق شد اما وقتی به یک قدمی همسرش رسید دید بدن او غرق خون است و با صدای آرامی از پسر دایی‌اش مهران می خواست که از روی سینه‌اش بلند شود.
صحنه هولناکی بود، سیما شروع به داد و فریاد کرد تا ساکنان ساختمان برای کمک وارد آپارتمان شماره 131 شوند که در این لحظه مهران به سمت زن پسر عمه اش حمله کرد که آن شب میهمان این خانواده بود. در حالی که سیما خود را در یـــک قدمی مرگ می دید، توانست با گاز گرفتن انگشت دست مهران از مرگ نجات پیدا کند.

مهران که چهره ای جنون آمیز داشت از سیما خواست آرام باشد وگرنه با کشتن او و خودش به این سناریو پایان می دهد و سپس از این زن خواست تا جای پول و کلید خودروی شوهرش سیامک را به او نشان دهد که زن بهت زده اظهار بی اطلاعی کرد.در ادامه مهران اسلحه اش را از زیر لباسش بیرون کشید و سیما که از ترس به آرامی حرف می زد النگو و انگشترش را درآورد همراه پول‌هایش در اختیار این مرد قرار داد.سیما اصرار داشت که با اورژانس تماس بگیرد تا شوهرش را از مرگ نجات دهد اما مهران با تهدید به مرگ گفت پس از رفتنش می تواند به هـــــر کسی که می خواهد زنگ بزند. مهران که چاقوی خونینی در دست داشت به سراغ لباس‌هایش رفت تا پا به فرار بگذارد که در این لحظه سیما از فرصت استفاده کرده و از خانه بیرون زد و از یک مرد همسایه که پزشک است درخواست کمک کرد.
مرد همسایه بسرعت برای کمک وارد واحد 131 شد و در همین لحظه مهران با چهره ای آرام از کنار دکتر عبور کرد و بـــــــه آرامی گفت« سیامک قلبش درد می کند» بعد هم پا به فرار گذاشت.
وقتی پزشک همسایه پا در اتاق گذاشت متوجه مرگ سیامک (صاحبخانه) شد که با ضربه چاقو به سینه اش به قتل رسیده بود. همین کافی بود تا بازپرس حسین پور از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران همراه ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق در صحنه قتل این مرد 56 ساله از راه برسند.
بازپرس پس از بررسی در صحنه جنایت به بازجویی از سیما پرداخت و پس از شنیدن اظهارات این زن دستور بازداشت وی راصادر کرد و جست‌وجوها برای دستگیری پسردایی صاحبخانه آغاز شد.


گفت‌وگو با سیما
سیما که هنوز باور ندارد همسرش از سوی یکی از بستگان به قتل رسیده به آرامی اشک می ریخت و می خواست که هر چه زودتر قاتل فراری را دستگیر کنند.
چند سال است که با سیامک ازدواج کردی؟
15 سال پیش، سیامک پس از طلاق همسرش با من ازدواج کرد.
بچه دارید؟
نه ولی سیامک از همسر اولش یک دختر 22 ساله دارد.
علت جدایی شان را می‌دانی؟
عدم تفاهم .
سیامک چه کاره بود؟
شرکت فــــروش وسایل و تجهیزات آتش نشانی داشت.
قاتل را می شناختی؟
پسردایی سیامک بود.
تنها زندگی می کرد؟
جایی برای زندگی نداشت و بعضی شب‌ها به خانه ما می آمد. بیکار و معتاد بود 10 روز پیش به در خانه ما می آمد و شوهرم او را به داخل خانه دعوت کرد. مهران ادعا می کرد که به جز ما کسی را ندارد و از روی بدبختی چند بار تصمیم به خودکشی گرفته است.
آیا در این مدت این میهمان بیکار و شوهرت با هم اختلاف داشتند؟
نه، از همان روز نخست شوهرم دستش را گرفت و در تماس یکی از دوستانش مهران را برای نگهبانی پاساژ معرفی کرد اما شب‌ها جایی برای خوابیدن نداشت به همین خاطر مهران سرکار نرفت و شوهرم هر روز با مطالعه روزنامه به دنبال کار برای مهران بود.
مهران اعتیاد داشت؟
بله، اما شوهرم نه .
چه مدت است در آن برج زندگی می کنید؟
4 سال است که در این برج سکونت داریم.
مهران قصد کشتن تو را هم داشت؟
بله ، داشت خفه ام می کرد که توانستم با گاز گرفتن دستش، خودم را نجات دهم.
چرا زمانی که مرد همسایه وارد خانه شد مهران را لو ندادی؟
همه فکرم نجات همسرم بود و از اینکه مهران مرا با اسلحه تهدید کرده بود می ترسیدم با لو دادنش، به مرد همسایه هم آسیب برساند و نتوانیم جان شوهرم را نجات دهیم.
انگیزه قتل را می دانی؟
نه، هنوز باور ندارم کسی که حمایتش کرده بودیم دست به این جنایت زده است.
بنابر این گزارش، بازپرس حسین پور پس از تحقیقات ویژه از سیما در پلیس آگاهی تهران دستور آزادی وی را صادر کرد و تجسس‌ها برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد.
برچسب ها: قتل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وضعیت بازار مسکن اورژانسی است

بازگشایی اماکن مقدسه و تردد بین استان‌ها همچنان ممنوع / ساعت کار ادارات[درتهران] از ۷ صبح تا ۲ بعدازظهر خواهد بود/ دو سوم سرکار حاضر می‌شوند و یک سوم از کارکنان مجاز هستند که سر کار نروند

حمل بار در راه‌آهن کرمان افزایش یافت

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

انتقاد شدید استاندار کرمان از برخی اظهار نظرها در خصوص سیل در جنوب کرمان

تعداد بیکاران فعلی استان کرمان بیش از صد هزار نفر است

۱۰۰ هزار شغل به علت شیوع کرونا در استان کرمان صدمه دیدند/یک هزار میلیاردتومانی به اقتصاد استان ضرر وراد شد

پربازدید ها

217مورد از 285 مورد مثبت کرونا مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان:بحران ریزگردها یک بحران خاموش است

زلزله 4 ریشتری «کهنوج» کرمان را لرزاند/خسارتی گزارش نشده است

غلظت ریزگردها در فهرج 78 برابر حد مجاز/40 روستای ریگان در محاصره طوفان

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)