کد خبر: ۱۲۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مأموران با سرعت در محل حاضر شدند و پس از بازکردن در کیسه با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند و همین کافی بود تا تیمی از مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران در صحنه جرم حاضر شوند.
روزنامه ایران نوشت:15 آذر ماه 93 زنی با فریاد در خیابان 17 شهریور اهالی محل را به داخل حیاط خانه اش کشاند و همسایه ها با دیدن کیسه بزرگی که در برابر زن همسایه بود پلیس را باخبر کردند.
مأموران با سرعت در محل حاضر شدند و پس از بازکردن در کیسه با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند و همین کافی بود تا تیمی از مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران در صحنه جرم حاضر شوند.
نخستین مرحله تحقیقات مأموران نشان از آن داشت که چند روزی از مرگ مرد جوان می گذرد بنابراین پلیس بلافاصله تحقیق از زن مستأجر را آغاز کرد.این زن به مأموران گفت: مدتی است که در این ساختمان زندگی می‌کنم از چند روز پیش بوی تعفنی در داخل ساختمان پیچیده بود زمانی که موضوع را پیگیری کردم فهمیدم که بو از داخل خانه صاحبخانه‌مان به مشام می‌رسد.
مرد همسایه در خانه نبود و مجبور شدم با موبایلش تماس بگیرم که وی ادعا کرد شاید قناری هایش به خاطر گرسنگی مرده‌اند اما بوی تعفن خیلی شدید بود.
چند روزی گذشت اما مرد صاحبخانه به خانه برنگشت به همین خاطر در تماسی دوباره او را تهدید کردم اگر برای پیگیری بوی تعفن پرنده هایش نیاید در خانه‌اش را می‌شکنم و خودم دست به کار می شوم اما او خواست صبر کنم تا خودش بیاید.
همه چیز عادی به نظر می‌رسید تا اینکه مرد صاحبخانه به نام کامران با چهره‌ای نگران وارد ساختمان شد و دوستش نیز جلوی در حیاط ایستاده بود و من از پشت پنجره آنها را زیر نظر داشتم اما ناگهان با صحنه عجیبی روبه‌رو شدم.
کامران با کیسه بزرگی از راه پله‌ها وارد حیاط شد به زور آن را روی زمین می‌کشید با دیدن این صحنه به طرف حیاط دویدم و کیسه را گرفتم و از کامران خواستم در آن را باز کند اما او مرتب می‌گفت به شما ربطی ندارد و سعی داشت کیسه مرموز را از خانه بیرون ببرد که ناگهان در کیسه باز شد و جسد مردی جوان را از دهانه کیسه دیدم. کامران و دوستش هم پا به فرار گذاشتند.
بدین ترتیب تجسس ها برای دستگیری کامران و همدستش آغاز شد و مأموران روز 28 آذر ماه موفق به دستگیری مرد صاحبخانه و دوستش شدند.
کامران 43 ساله که راهی جز اعتراف نداشت گفت: به طور اتفاقی با جوان  افغان ـ مقتول ـ آشنا شدم او جایی برای خوابیدن نداشت و به دنبال خانه‌ای بود من از او خواستم چند روزی که در خانه پدر زنم هستم او برای خوابیدن به خانه من بیاید.
صاحبخانه افزود: در خانه پدر زنم بودم که یکی از مستأجرهایم زنگ زد و ادعا کرد بوی تعفن از خانه‌ام بیرون زده است. ابتدا فکر می‌کردم بو به خاطر پرنده‌های من است اما وقتی با تماس‌های زیاد زن همسایه روبه‌رو شدم تصمیم گرفتم به خانه برگردم و موضوع را پیگیری کنم و این در حالی بود که مرد افغانستانی نیز جواب تماس‌هایم را نمی‌داد.
کامران ادامه داد: وقتی وارد خانه شدم، دیدم که مرد جوان روی زمین افتاده و چند روزی از مرگش می‌گذرد به همین خاطر تصمیم گرفتم جسدش را از خانه بیرون ببرم که زن همسایه کارآگاه بازی‌اش گل کرد و مانع کارم شد.
بازپرس رودگر که با توجه به این اعتراف‌ها، سناریوی قتل را کمرنگ دید 2 متهم را با قرار وثیقه آزاد کرد و به انتظار نظر پزشکی قانونی ماند تا راز مرگ جوان افغانستانی فاش شود.
سرانجام  چندی پیش کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ جوان افغانستانی را واردآمدن ضربه سنگین بر سر او اعلام کردند و همین کافی بود تا دستور دستگیری کامران و همدستش بار دیگر صادر شود و راز این جنایت پنهان فاش شود.
بدین ترتیب  روز 13 بهمن ماه  سال گذشته از کامران و همدستش  در شعبه چهارم دادسرای 27 تهران بازجویی شد و کامران گفت: یک روز در خیابان متوجه شدم چند نفر،  جوان افغانستانی را کتک می‌زنند من که دوران جوانی‌ام کشتی‌گیر بودم و حکم قهرمانی داشتم برای کمک به او وارد عمل شدم و از همان روز بود که رابطه دوستی‌ام با جوان افغانستانی شروع شد.
وقتی فهمیدم به دنبال اجاره کردن خانه است از او خواستم به خانه‌ام بیاید تا درباره اجاره یکی از واحدهای ساختمانم با او حرف بزنم.
یک ساعت از حضور جوان افغانستانی در خانه ام می گذشت که ادعا کرد من سیم کارتش را برداشته ام و همین شروع درگیری بین ما دو نفر شد و با گذشت دقایقی هر دو بیهوش روی زمین افتادیم اما وقتی توانستم روی پاهایم بایستم متوجه مرگ جوان افغانستانی شدم.
بنا به این گزارش، بازپرس آرش سیفی پس از تحقیقات تکمیلی در این پرونده با صدور کیفر خواست، کامران را قاتل شناخت و پرونده برای صدور حکم در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.
برچسب ها: قتل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وضعیت بازار مسکن اورژانسی است

بازگشایی اماکن مقدسه و تردد بین استان‌ها همچنان ممنوع / ساعت کار ادارات[درتهران] از ۷ صبح تا ۲ بعدازظهر خواهد بود/ دو سوم سرکار حاضر می‌شوند و یک سوم از کارکنان مجاز هستند که سر کار نروند

حمل بار در راه‌آهن کرمان افزایش یافت

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

انتقاد شدید استاندار کرمان از برخی اظهار نظرها در خصوص سیل در جنوب کرمان

تعداد بیکاران فعلی استان کرمان بیش از صد هزار نفر است

۱۰۰ هزار شغل به علت شیوع کرونا در استان کرمان صدمه دیدند/یک هزار میلیاردتومانی به اقتصاد استان ضرر وراد شد

پربازدید ها

217مورد از 285 مورد مثبت کرونا مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

4هزار و 800 خانواده مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر آسیب دیدند

از 311مورد مبتلا به کرونا 30نفر از کادر درمانی هستند

مهارت های زندگی را از طریق فضای مجازی به درون خانه ها ببریم/ از هم اکنون باید برای پسا کرونا برنامه های عملیاتی طراحی کرد

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان:بحران ریزگردها یک بحران خاموش است

زلزله 4 ریشتری «کهنوج» کرمان را لرزاند/خسارتی گزارش نشده است

غلظت ریزگردها در فهرج 78 برابر حد مجاز/40 روستای ریگان در محاصره طوفان

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)