کد خبر: ۱۴۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
ارسال به دوستان
ذخیره
سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان خبر داد:
سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان با بیان این‌که امیدواریم در یک‌سال باقی‌مانده از عمر شورا بتوانیم انتظارات مردم را در زمینه‌ی آسفالت برآورده کنیم، درباره‌ی ورود سایر پیمان‌کاران در فاینانس آسفالت گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان هیچ‌گونه محدودیتی برای ورود پیمان‌کاران ندارند.

سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان از مذاکره‌ی شورا و شهرداری با پیمان‌کاران توانمند شهر کرمان، برای انجام فاینانس داخلی آسفالت معابر خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد ربانی‌زاده در گفت‌و‌گو با کرمان‌شهرآن‌لاین، با بیان این‌که تاکنون آن‌گونه که مورد انتظار مردم بوده، نتوانسته‌ایم در زمینه‌ی آسفالت معابر و کوچه‌های شهر ورود کنیم، گفت: البته شهرداری کرمان با استفاده از امکانات و توانایی داخلی خودش، در زمینه‌ی آسفالت در گوشه‌و‌کنار شهر اقدامات خوبی داشته، اما شورای اسلامی شهر و شهرداری، فاینانس آسفالت را با مبلغ 50 تا 70 میلیارد تومان در دستور کار قرار داده تا با مشارکت بخش خصوصی، بتواند مناطق زیادی از شهر را آسفالت کند.

وی افزود: در همین راستا تاکنون چندین نشست با آقای زنگی‌آبادی، یکی از پیمان‌کاران بزرگ شهر داشته‌ایم تا با توجه به تجربه، سرعت و کیفیت بالای انجام کار و سوابق خوبی که ایشان دارد، بخش قابل‌توجهی از معابر شهر کرمان آسفالت شود.

حجت‌الاسلام ربانی‌زاده ادامه داد: در جلسات متعددی که برگزار شده، خوش‌بختانه آقای زنگی‌آبادی آمادگی خود را برای شرکت در فاینانس آسفالت و هم‌چنین ساخت پل‌ها اعلام کرده‌اند.

وی با بیان این‌که به‌عنوان سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان، از آقای زنگی‌آبادی تشکر می‌کنم و دست‌شان را به گرمی می‌فشاریم، گفت: آقای زنگی‌آبادی اعلام کردند تا سقف 40 میلیارد تومان در فاینانس آسفالت شهرداری کرمان شرکت خواهند کرد که با ورود ایشان و آسفالت معابر تا سقف 40 میلیارد تومان، تحول خوبی در زمینه‌ی آسفالت شهر کرمان را شاهد خواهیم بود.

حجت‌الاسلام ربانی‌زاده افزود: البته آسفالت معابر شهر کرمان براساس اولویت‌ها انجام خواهد شد که یکی از این اولویت‌ها، ادامه‌ی بولوار کوثر تا فرودگاه است تا با ساخت این بولوار، ترافیک بولوار جمهوری‌اسلامی کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: شهرک الغدیر نیز از دیگر اولویت‌های آسفالت است؛ ضمن این‌که اولویت‌های آسفالت، توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان مشخص می‌شود و پس از آن آسفالت انجام خواهد شد.

سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان از مذاکره با برخی پیمان‌کاران دیگر نیز خبر داد و گفت: از آن‌جاکه مبلغ فاینانس داخلی آسفالت، 70 میلیارد تومان است و آقای زنگی‌آبادی حاضر به مشارکت تا سقف 40 میلیارد تومان شده‌اند، در تلاش هستیم با مذاکره با سرمایه‌گذاران و پیمان‌کاران دیگر، بقیه‌ی آسفالت نیز انجام شود.

حجت‌الاسلام ربانی‌زاده افزود: در همین راستا با آقای شادمان، یکی دیگر از پیمان‌کاران توانمند شهر کرمان مذاکره کرده‌ایم که مقرر شده ایشان نیز تا سقف 20 میلیارد تومان در زمینه‌ی آسفالت و جدول‌گذراری معابر شهر مشارکت کند.

وی با بیان این‌که امیدواریم در یک‌سال باقی‌مانده از عمر شورا بتوانیم انتظارات مردم را در زمینه‌ی آسفالت برآورده کنیم، درباره‌ی ورود سایر پیمان‌کاران در فاینانس آسفالت گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان هیچ‌گونه محدودیتی برای ورود پیمان‌کاران ندارند؛ ضمن این‌که وقتی فاینانس از طریق رسانه‌ها آگهی می‌شود، راه برای حضور تمام پیمان‌کاران باز است و ما دست تمام پیمان‌کاران را به گرمی می‌فشاریم.

سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان درباره‌ی نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ی آسفالت از طریق فاینانس داخلی نیز گفت: پرداخت هزینه‌ی آسفالت به پیمان‌کاران از طریق فاینانس، به‌صورت 20 درصد صدور پروانه‌ی ساختمان، 50 درصد زمین و 30 درصد نقدی است که مبلغ نقدی طی سه سال پرداخت خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کرمان قهرمان رقابت‌های سبک کیوکوشین تزوکا شد

بازداشت یکی از کارمندان واحد درآمد

دیدار دو تیم گل‌گهر سیرجان و سپاهان اصفهان دوشنبه برگزار می شود

پلمب ۱۵۰ واحد صنفی در کرمان به دلیل عدم رعایت مقررات

ارادۀ جدی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری وجود ندارد/ گردشگری می‌تواند محور اصلی توسعه‌ی صادرات استان باشد

سالانه ۲۰ تن آب سنگین تولید می‌شود/ مرکز درمان قطعی سرطان ها در دست ساخت است/صد درصد فعالیت های صنعت هسته ای ایران بومی است/ راه‌اندازی مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک تا ۲ هفته آینده

پیمانکاران راغب به تهاتر نیستند/ هدف این است که بانک و سازمان امور اقتصاد و دارایی بدهی هایشان را وصول کنند/ تنها پیمانکار ضرر می‌کند

کمک بیش از ۲ میلیارد ریالی خیرین کرمانی به دانش‌آموزان نیازمند

بهره برداری از جاده رابر به کرمان ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/با احداث این جاده مسیر کرمان به رابر ۷۰ کیلومتر کاهش می‌یابد

تمام دستاوردهای هسته‌ای ایران اسلامی صلح‌آمیز است/ دانش هسته‌ای یک ضرورت برای کشور است

پربازدید ها

اتخاذ هفت تصمیم برای تسریع در روند تخصیص بودجه طرح‌های آبرسانی استان کرمان

پلمب ۱۵۰ واحد صنفی در کرمان به دلیل عدم رعایت مقررات

بهره برداری از جاده رابر به کرمان ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/با احداث این جاده مسیر کرمان به رابر ۷۰ کیلومتر کاهش می‌یابد

کمک بیش از ۲ میلیارد ریالی خیرین کرمانی به دانش‌آموزان نیازمند

پیش بینی افزایش ابر و احتمال رگبار باران در کرمان

بازداشت یکی از کارمندان واحد درآمد

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۳ نظر)