کد خبر: ۱۵۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی شورای شهر درباره از رسمیت افتادن جلسه اخیر شورای شهر:
سخنگوی شورای شهر کرمان گفت: در عملکرد برخی اعضای شورا عملکرد یک بام و دو هوا را مشاهده می کنیم، زیرا در جایی که منافع خودشان مطرح باشد، از دو جلسه در ماه نام می برند و در برخی موارد که اهداف دیگر دارند، می گویند چرا جلسه تشکیل نمی شود؟.
سخنگوی شورای شهر کرمان گفت: در عملکرد برخی اعضای شورا عملکرد یک بام و دو هوا را مشاهده می کنیم، زیرا در جایی که منافع خودشان مطرح باشد، از دو جلسه در ماه نام می برند و در برخی موارد که اهداف دیگر دارند، می گویند چرا جلسه تشکیل نمی شود؟.

حجت الاسلام"محمد ربانی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره نشست روز گذشته شورای شهر کرمان اظهار کرد: بنده به دلیل اینکه در سالروز ولادت امام رضا علیه السلام، قصد رفتن به زیاراتی داشتم، در جلسه حضور نداشتم و دیروز صبح طی نامه ای به رییس شورا، مرخصی گرفته بودم.

وی افزود: تا جایی که اطلاع دارم، جلسه شورای شهر با حضور 11 نفر از اعضاء تشکیل شده و در ابتدا هم مدیر شرکت آب و فاضلاب در این نشست برای ارائه گزارش حضور داشته و 11 نفر اعضاء تا پایان صحبت ایشان در جلسه بوده اند.

ربانی تصریح کرد: بعد از اتمام گزارش مدیر آب و فاضلاب شهری، یکی از اعضای شورا به دلیل گرفتاری و نفر دوم نیز به خاطر اینکه حال جسمی اش خوب نبوده، از جلسه خارج شده اند و جلسه از اکثریت افتاده و طبق روال قانونی که جلسه برای بررسی کمیسیون ها و مصوبات حد نصاب لازم را نداشته، از رسمیت افتاده است.

سخنگوی شورای شهر کرمان با بیان اینکه طبق قانون، شورا در ماه باید دو جلسه داشته باشد و شورای شهر کرمان چهار جلسه برگزار می کند، البته غیر از دو ماه اخیر که برخی اعضا کم لطفی هایی داشتند، اظهار کرد: در عملکرد برخی اعضای شورا عملکرد یک بام و دو هوا را مشاهده می کنیم، زیرا در جایی که منافع خودشان مطرح باشد، از دو جلسه در ماه نام می برند و در برخی موارد که اهداف دیگر دارند، می گویند چرا جلسه تشکیل نمی شود؟

وی در ادامه گفت: بهتر است من حرف نزنم، چون گاهی به مزاج برخی اعضای شورا سازگاری ندارد و بهتر است سکوت کنم.

ربانی در پاسخ به اینکه شما نماینده مردم هستید، بیان کرد: من به مردم کرمان ارادت خاصی دارم اما از روی مردم خجالت می کشم و شرمنده آنها هستم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

از افت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد علی رغم درآمد 700 میلیارد دلاری نفت وتنزل رتبه ايران در رتبه فساد تا تبدیل منابع آب کشور به ابزار محبوبیت‌طلبی و رشد قارچ گونه 13 بانک

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید

کنار کشیدن از صندوق رای، مشکلات را حل نمی کند/ شورای نگهبان مهربان تر برخورد کند

رئیس جمهور: دستگاه‌های مسوول تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موج چهارم بیماری کرونا در کشور بکار گیرند

مونسان: کرمان مقصد اصلی گردشگران خارجی می‌شود/ تمدید فرصت استفاده از تسهیلات صنایع دستی تا پایان اسفند/ طرح زیرگذر باغ شاهزاده ماهان  غیرقابل توجیه است

ما قیمت گذاری می‌کنیم اما در بازار یک اتفاق دیگر می‌افتد

بهزاد نبوی رییس و سیدحسین مرعشی نایب رئیس جبهه اصلاحات شدند

اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات از خنثی شدن یک عملیات تروریستی در غرب کشور

روحانی: من می ترسم پشت پرده دستی در کار باشد که بخواهند مردم را از انتخابات مایوس کنند و بگویند اراده دست ما است نه دست شما، شما مردم کاره ای نیستید/ ما می‌توانستیم از برجام خارج شویم ولی آن را حفظ کردیم؛ برای به کرسی نشاندن حرف‌مان

نظارت صداوسیما بر اینترنت مثل سپردن هوافضا به اتحادیه مینی‌بوس‌رانی است

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)