کد خبر: ۱۷۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان خبر داد:
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان گفت: در حال حاضر در سردخانه ها مرغ موجود است اما نیاز به عرضه نیست و قیمت همچنان رو به کاهش است و باید مرغ مازاد جمع شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان گفت: در حال حاضر در سردخانه ها مرغ موجود است اما نیاز به عرضه نیست و قیمت همچنان رو به کاهش است و باید مرغ مازاد جمع شود.

"مهدی بنی اسدی" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر، درباره قیمت مرغ و موجودی این کالا در بازار اظهار کرد: قیمت مصرف کننده هر کیلو مرغ در کرمان 7 هزار تومان است که در حد میانگین کشور و حتی مبلغی کمتر است.

وی افزود: با شروع مهرماه و با توجه به اینکه ماه محرم در پیش است، تقاضای خرید مرغ گرم رو به کاهش بوده و پیش بینی می شود کاهش قیمت بیشتری در آینده داشته باشیم.

بنی اسدی تصریح کرد: در زمان کاهش قیمت، پشتیبانی امور دام وظیفه کمک به تولید کننده را دارد و آماده ایم در صورت کاهش قیمت مرغ، کیلویی 6500 تومان مرغ را از مرغداران خریداری و در سردخانه ذخیره کنیم و در زمان نیاز عرضه خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر در سردخانه ها مرغ موجود است اما نیاز به عرضه نیست و قیمت همچنان رو به کاهش است و باید مرغ مازاد جمع شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان اظهار کرد: در راستای حمایت از مصرف کننده، در زمان افزایش قیمت مرغ، هر کیلو مرغ سرد را 4 هزار و 800 تومان توزیع می کردیم.

وی افزود: در سطح استان وضعیت قیمت همین گونه است و ممکن است تفاوت جزئی به خاطر حمل وجود داشته باشد و ما در پشتیبانی امور دام آمادگی داریم که مرغ گرم مازاد را جمع آوری و ذخیره کنیم تا تولیدکنندگان دچار ضرر و زیان نشوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

۳۸ ميليارد تومان از اموال مازاد دولت در استان فروخته شد/ تمديد مهلت جذب اسناد خرانه توسط دستگاههاي اجرايي استان تا پايان ارديبهشت۱۴۰۰/ ۴۵ درصد اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي جذب شده است

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)