کد خبر: ۱۷۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
ارسال به دوستان
ذخیره
یک فعال سیاسی اصلاح طلب در شهربابک:
یک فعال سیاسی اصلاح طلب در شهربابک گفت: انتقاد از احمدی نژاد تبدیل به حربه ای برای تبرئه عده ای شده است که از اقدامات اشتباه وی در دوران ریاست جمهوری اش دفاع و پشتیبانی می کردند.
یک فعال سیاسی اصلاح طلب در شهربابک گفت: انتقاد از احمدی نژاد تبدیل به حربه ای برای تبرئه عده ای شده است که از اقدامات اشتباه وی در دوران ریاست جمهوری اش دفاع و پشتیبانی می کردند.


محمد نظام الدین محمودی در گفت و گو با گفتارنو با اشاره به سخنان اخیر نماینده شهربابک در مجلس هشتم اظهار داشت: باعث خوشحالی و خوشبختی است که عده ای از عاشقان سینه چاک آقای احمدی نژاد که حتی بعد از پیروزی ایشان نماز شکر به جا آوردند، امروز متوجه شده اند که اشتباه بزرگی را مرتکب شدند.

او ادامه داد: هرچند هزینه این اشتباه از بین رفتن 700 میلیارد دلار سرمایه این مملکت بود.

محمودی اضافه کرد: کسانی که انتقاد از احمدی نژاد را بعد از خانه نشینی او آغاز کردند به مانند کسانی هستند که پس از 22 بهمن 57 شعار مرگ بر شاه را آغاز کردند.  

او با تاکید بر پیشتیبانی چشم بسته عده ای از احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری اش خاطر نشان ساخت: چه خوب بود این آقایان حداقل در دولت دهم به حرف جوان هایی که از درایت بیشتری برخوردار بودند و احمدی نژاد را شناخته بودند، گوش می دادند و از وی حمایت نمی کردند تا باعث خانه نشینی احمدی نژاد در برابر مقام معظم رهبری نشوند.

عضو شورای مرکزی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان اذعان داشت: کسانی که برای عکس انداختن با احمدی نژاد و استفاده تبلیغاتی از آن عکس در رقابت های انتخاباتی خودشان متوسل به انجام هرکاری می شدند و برای خود شیرینی نزد احمدی نژاد مانع از سفر نزدیکان آیت الله هاشمی به شهربابک می شدند، چه خوب بود در مجلس هشتم به تخلفات احمدی نژاد در شهرداری تهران رسیدگی می کردند تا امروز کشور را به صورت یک ویرانه تحویل روحانی ندهند.

محمودی افزود: این افراد یا نمی توانستند تشخیص دهند که احمدی نژاد چه کاره است که از وی حمایت کردند که در این صورت فاقد بینش سیاسی هستند که بهتر است به همان کارهای اقتصادی خود بپردازند و سیاست را به اهلش واگذارند و یا می دانستند که اگر می دانستند، گناهی نابخشودنی را مرتکب شده اند، لذا باید در پیشگاه ملت ایران پاسخگو باشند.

او در پایان گفت: امروز راحت ترین کار انتقاد از اقدامات اشتباه احمدی نژاد است و آرزوی نوجوانان سیاسی تکیه بر فراموشی تاریخی مردم است ولی لازم به یادآوری است نمی توانید امروز با انتقاد از احمدی نژاد خود را تبرئه کنید و بر موج جدیدی سوار شوید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بازار سرمایه در تامین مالی پروژه های استان فعال نبوده است

بحث ترور من جدی است / مسائلی که اطلاع دارم را ضبط کرده ام و در چند جای مطمئن قرار داده ام

افزایش ۳۰ درصدی قیمت شیرینی در کرمان/ قیمت هر کیلو شیرینی خانگی از 60هزارتومان شروع می‌شود/ سهمیه روغن قنادی ها کم است/قیمت شکر دولتی افزایش یافته است

5 مورد کرونای انگلیسی در کرمان و یک مورد در سیرجان شناسایی شد/ کودکان بیشترین قربانی کرونای انگلیسی

سقوط آسانسور در کرمان ۲ مجروح بر جا گذاشت

پرواز از مبدا و مقصد ۳۲ کشور به ایران ممنوع شد

۲۵ درصد کارکنان شرکت‌های پخش به کرونا مبتلا شدند/ مسوولان استان پتانسیل صنعت پخش استان را نشناخته‌اند/مطالبه عوارض پسماند توسط شهرداری محمل قانونی ندارد/کارشناسان دارایی سلیقه‌ای عمل می‌کنند/ عملا متولی شرکت‌های پخش مشخص نیست

رئیسی : سفر نوروزی تنها مربوط به شهر‌های دارای وضعیت آبی و زرد کرونایی است

مادر سردار شهید علی شفیعی آسمانی شد

چرا هنوز بايدن به برجام بازنگشته است؟

پربازدید ها

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

مادر سردار شهید علی شفیعی آسمانی شد

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

چرا هنوز بايدن به برجام بازنگشته است؟

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)