کد خبر: ۱۷۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان از ارائه خدمات دولت به صورت مستند در روز شانزدهم آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت: بالغ بر ۸۰ درصد از صورت جلساتی که انجام شده است در حال اجراست و معتقدم اگر نگاه سیاسی و سیاسی کاری در استان بود هیچ کاری صورت نمی گرفت.
استاندار کرمان از ارائه خدمات دولت به صورت مستند در روز شانزدهم آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت: بالغ بر ۸۰ درصد از صورت جلساتی که انجام شده است در حال اجراست و معتقدم  اگر نگاه سیاسی و سیاسی کاری در استان بود هیچ کاری صورت نمی گرفت.

به گزارش ایسنا علیرضا رزم حسینی صبح امروز 7 مهرماه در آیین بهره برداری از پروژه بازسازی ناوگان اتوبسرانی کرمان در فرهنگسرای کوثر کرمان گفت: امروز دولت با سیاست های صحیح و منطقی در حوزه خارجی شرایطی را فراهم کرده است که می توان زیر چتر اقتصاد مقاومتی به توسعه پایدار در سراسر کشور دست پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه امروز در حوزه سیاست خارجی امنیت پیدا کرده ایم افزود: امروزه شرایطی در حوزه سیاست خارجی پدید آورده ایم که بسیاری از کشورها آمادگی سرمایه گذاری در کشور را دارند.

رزم حسینی افزود: در توسعه صادرات در شش ماه اول سال جاری نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده و در حوزه واردات کالاهای سرمایه ای نسبت به دوره های قبلی نیز ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

مقام عالی دولت در استان کرمان با اشاره به اینکه دولت نسبت به رونق اقتصادی توجه ویژه ای داشته است، بیان کرد: بسیاری از موسسات یا واحدهای نیمه فعال امروز توانستند از تسهیلات مورد نظر استفاده کنند.

استاندار کرمان با بیان اینکه با همدلی و همزبانی می توانیم کارهای خوبی را در استان در کشور انجام دهیم گفت: بازسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری کرمان کار مهمی است که با حداقل هزینه خلق ثروت برای استفاده مردم شده است.

وی بیان کرد: شهرداری ها باید توسط مردم اداره شود و هزینه آن را پرداخت کنند.

رزم حسینی با بیان اینکه اگر شهرها به خوبی اداره شود مطمئن باشید حاشیه نشینی نیز کم می شود گفت: زمانی حاشیه نشینی پدید می آید که خدمات ارزان در حاشیه شهر و مردم برسد و امروز اگر با حاشیه نشینی مبارزه نمی کردیم، شهر گسترش پیدا می‌کرد.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان ادامه داد: مدیریت شهرداری ریسک کرد و این مبارزه باید ادامه پیدا کند.

استاندار کرمان از ارائه خدمات دولت به صورت مستند در روز شانزدهم آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت: بالغ بر ۸۰ درصد از صورت جلساتی که انجام شده است در حال اجراست و معتقدم  اگر نگاه سیاسی و سیاسی کاری در استان بود هیچ کاری صورت نمی گرفت.

وی با اشاره به اینکه مترو امری امنیتی است تصریح کرد: مترو با سیاست های شهر سبز منطبق است و کم هزینه ترین وسیله حمل و نقل مردم در دنیاست و از شهرداری کرمان می خواهیم هرچه سریعتر نسبت به تاسیس سازمان مترو اقدام کند.

رزم حسینی با اشاره به اینکه توسعه را در حد قدرت و بضاعت خودمان آغاز کردیم گفت: استان کرمان ۲۰ میلیارد دلار پروژه مشخص برای جذب سرمایه گذاری دارد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه اختیارات را برای شرافتمندانه و با عزت زندگی کردن مردم می خواهیم گفت: مردم استان کرمان مردم نجیب و خوبی هستند چرا که با این پروژه هایی که در حال اجراست هر جایی دیگر صورت می گرفت مردم کم تحمل تر بودند.

رزم حسینی از طرح نخستین شهرستان هوشمند در کرمان خبر داد و گفت: احتمالاً تا یک ماه آینده این طرح آماده بهره برداری باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه گفتمان اقتصاد مقاومتی باید سینه به سینه، در کوچه و بازار و در خانه ها ترویج پیدا کند، ادامه داد: باید به مردم آگاهی دهیم و بگوییم چگونه با علم اقتصاد می توانیم تعالی فرهنگی داشته باشیم و آگاهی را باید توسعه دهیم و از رسانه ها و آنهایی که اهل قلم هستند می‌خواهیم این کار را انجام دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

رئیس جمهور: دستگاه‌های مسوول تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موج چهارم بیماری کرونا در کشور بکار گیرند

مونسان: کرمان مقصد اصلی گردشگران خارجی می‌شود/ تمدید فرصت استفاده از تسهیلات صنایع دستی تا پایان اسفند/ طرح زیرگذر باغ شاهزاده ماهان  غیرقابل توجیه است

ما قیمت گذاری می‌کنیم اما در بازار یک اتفاق دیگر می‌افتد

بهزاد نبوی رییس و سیدحسین مرعشی نایب رئیس جبهه اصلاحات شدند

اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات از خنثی شدن یک عملیات تروریستی در غرب کشور

روحانی: من می ترسم پشت پرده دستی در کار باشد که بخواهند مردم را از انتخابات مایوس کنند و بگویند اراده دست ما است نه دست شما، شما مردم کاره ای نیستید/ ما می‌توانستیم از برجام خارج شویم ولی آن را حفظ کردیم؛ برای به کرسی نشاندن حرف‌مان

نظارت صداوسیما بر اینترنت مثل سپردن هوافضا به اتحادیه مینی‌بوس‌رانی است

فرماندار بافت: ۲ روستای شهرستان بافت قرنطینه شدند

۸۳ درصد اقتصاد کرمان تحت تأثیر کرونا قرار گرفته

تخصیص ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند

پربازدید ها

پورمحمدی هم به میدان می آید؟

ماجرای تذکر موسسه امام به رئیس جمهور چه بود؟

پاتک احمدی نژاد به حداد عادل؛ دست بوس های فرح سوپر انقلابی شدند

رئیسی، دعوت اعضای خبرگان برای برگزاری جلسه انتخابات ۱۴۰۰ را نپذیرفت

بهزاد نبوی رییس و سیدحسین مرعشی نایب رئیس جبهه اصلاحات شدند

حمایت غیرمنتظره حسین شریعتمداری از توافق ایران و آژانس: چنین توافقی نمی تواند بدون نظر شورای عالی امنیت ملی تهیه شده باشد / نمایندگان معترض می‌توانستند اعتراض خود را به جلسه غیرعلنی منتقل کنند

نظارت صداوسیما بر اینترنت مثل سپردن هوافضا به اتحادیه مینی‌بوس‌رانی است

واکنش باهنر به درخواست از او برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

ما قیمت گذاری می‌کنیم اما در بازار یک اتفاق دیگر می‌افتد

دولت از فرمان رهبری برای یکصدایی در مسیر رفع تحریم ها استقبال کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)