کد خبر: ۱۷۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
ارسال به دوستان
ذخیره
مسئول سابق هنروران فیلم‌های سینمایی که در رابطه‌ای پنهانی با زن جوان، او را از کرمان به تهران کشانده و در جریان یک درگیری وی را به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
ایران نوشت:مسئول سابق هنروران فیلم‌های سینمایی که در رابطه‌ای پنهانی با زن جوان، او را از کرمان به تهران کشانده و در جریان یک درگیری وی را به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

 شامگاه دوازدهم مرداد سال 93 مرد جوانی که لباس‌های خون آلود به تن داشت از سوی ساکنان ساختمانی در غرب تهران دستگیر و به مأموران سپرده شد.یکی از ساکنان ساختمان به پلیس گفت: دقایقی قبل از طبقه بالا سر و صدایی شنیدم. همان موقع خودم را به پشت در آپارتمان زن جوان رساندم. ولی ناگهان در باز شد و مردی را با لباس‌های خون‌آلود دیدم که از آپارتمان بیرون دوید. او در حال فرار بود که مانع‌اش شدم و او را به داخل بردم در حالی که نمی‌دانستم چه حادثه‌ای اتفاق افتاده است به محض ورود با جنازه زن همسایه روبه‌رو شدم.
وی ادامه داد: زن جوان تنها در آن آپارتمان زندگی می‌کرد و مرد ناشناس هم از چند ماه قبل به این آپارتمان رفت و آمد داشت.بدین‌ترتیب کارآگاهان پی‌بردند زن جوان براثر اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است.کامران - 44 ساله-  صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. ابتدای جلسه و پس از بیان کیفرخواست اولیای دم خواستار قصاص عامل جنایت شدند.سپس قاضی اصغرزاده –رئیس دادگاه- از متهم پرسید:
چطور با مقتول آشنا شدی؟

او گفت:چند ماه قبل در یک شبکه اجتماعی با این زن آشنا شدم. ابتدا آشنایی ما در حد فرستادن عکس بود. وی بتدریج وقتی فهمید من در کار سینما هستم، مشتاق شد تا با من بیشتر در تماس باشد.نمی دانستم آشنایی‌مان در سایت اینترنتی به اینجا کشیده می‌شود و زندگی‌ام از هم می‌پاشد.
متهم ادامه داد: این زن در شهرستان زندگی می‌کرد اما من برایش در غرب تهران خانه‌ای اجاره کردم و او را به تهران آوردم.گاهی به خانه‌اش رفت و آمد می‌کردم و اگر کاری داشت برایش انجام می‌دادم تا اینکه روز حادثه با یکدیگر درگیر شدیم و در حالی که عصبانی شده بودم یک گلدان به سرش کوبیدم و چند لحظه بعد دیگر نفس نکشید.
قاضی پرسیدهمسر خودت از این رابطه مطلع بود؟ او پاسخ داد: در شروع آشنایی نه اما وقتی فهمید با اعتراض گفت می‌خواهد آبروی شوهر این زن را ببرد. تا اینکه همسرم را توافقی و با پرداخت 14 سکه طلا طلاق دادم.
متهم با بیان اینکه دو دختر دارم ومی‌دانستم با زنی که رابطه‌ دارم افزود: من به بهانه‌های مختلف با وی رفت و آمد داشتم و یکی از خواهرانش نیز از این ماجرا باخبر بود. حتی به اصرار مقتول بود که پسرش را برای بازی در یک فیلم سینمایی به زنجان فرستادم، اما روز جنایت، به خانه‌اش رفته بودم که آنجا مشروب خوردیم. مهری حال خوبی نداشت، فهمیدم دوباره قرص‌های اعصابش را خورده است. چرا که با خوردن قرص‌هایش، رفتارش تغییر می‌کرد و دست به کارهایی عجیب می‌زد و گاهی هم به خودش صدمه می‌رساند.من ناراحت شدم و گفتم چرا قرص‌هایت را خوردی، مگر به تو نگفته بودم قرص نخوری؟ نمی‌دانم چه شد که به پسرش زنگ زدم و ماجرا را تعریف کردم و گفتم با مادرش ارتباط پنهانی دارم. او هم عصبانی شد و به طرفم حمله کرد و در این درگیری من یک سیلی به‌ صورتش زدم که روی زمین افتاد و خودم هم از حال رفتم.یک ساعت بعد که به‌هوش آمدم دیدم او مرده است که به گریه افتادم.
پس از آخرین دفاعیات متهم قاضی اصغرزاده و مستشار دادگاه – قاضی توکلی- برای صدور رأی وارد شور شدند و قرار است حکم دادگاه بزودی صادر شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

رئیس کل دادگستری کرمان: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در کرمان تشکیل شد/ معاون سیاسی استاندار: داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر تا ۲۵ اسفندماه جاری مهلت دارند برای دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

روحانی: آژانس جای بازی سیاسی نیست/ هر وقت تحریم برداشته شود ما بدون استثنا به تعهداتمان برمی‌گردیم/ برجام کم و زیاد نمی‌شود

کدام دستگاه می‌تواند ادعا کند بحث جوانان به ما ربط ندارد؟/ اعتبار به اندازه کافی وجود دارد اما هماهنگی وجود ندارد

محسن هاشمی و جهانگیری نامزدهای حزب کارگزاران برای معرفی به جبهه اصلاحات

تماس‌های مشکوک درباره زنده بودن سرنشینان از آفریقا بود

چهار زلزله صبح چهارشنبه فاریاب کرمان خسارت نداشت

جایگاه صنایع دستی در استان مشخص نیست

چرا باید احمدی نژاد ترور شود؟

۹۶ درصد دست نانوایان آلودگی دارد

بودجه‌ی تازه‌ای که مجلس برای صداوسیما تراشید: ۷۰ درصد درآمد‌های تبلیغات مسابقات ورزشی!

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)