کد خبر: ۱۷۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان خبر داد:
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: اسناد کل استان کرمان را آرشیو الکترونیکی کردیم و در این راستا 4.5 میلیون سند در استان آرشیو شده اند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: اسناد کل استان کرمان را آرشیو الکترونیکی کردیم و در این راستا 4.5 میلیون سند در استان آرشیو شده اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین زین الصالحین" عصر امروز 13 مهر ماه در حاشیه افتتاح دفاتر ادارات ثبت احوال در بخش های نوق، فردوس و کشکوئیه رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد سه نمایندگی ثبت احوال در بخش های شهرستان رفسنجان، در راستای خدمت رسانی به مردم یکی از حرکتهای خوب دیگر در دولت تدبیر و امید است.

وی با بیان اینکه خدمات ثبت احوال در حوزه صدور کارت هوشمند ملی و شناسنامه برون سپاری شده است، افزود: در قبال این  کار بیش از ۴۰۰ نفر مشغول به کار شده اند.

وی ادامه داد: تاکنون ۷۰۰ هزار کارت هوشمند ملی و ۵۰۰ هزار شناسنامه مکانیزه در استان کرمان صادر شده و امسال نیز صدور ۷۰۰ هزار کارت ملی هوشمند را در دستور کار داریم.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان خاطرنشان کرد: تمام زیرساختها برای صدور کارت هوشمند ملی در استان مهیا است اما بر اساس سهمیه ای که به ما اعلام می شود کار را انجام می دهیم.

زین الصالحین ابراز داشت: ثبت احوال استان در سال گذشته رتبه اول را در بین ادارت کل ثبت احوال کشور کسب کرد که افتخاری برای دیار کریمان است.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان در ادامه گفت: امروز با همه ظرفیت سازی هایی که اتفاق افتاده و با حمایت استاندار و رئیس سازمان ثبت احوال کشور گامهای بلندی در جهت توسعه خدمات به مردم در راستای توسعه خدمات به مردم در بحث ثبت وقایع حیاتی، ثبت تولد، ازدواج و طلاق در استان انجام می شود.

زین الصالحین جمعیت استان کرمان را در حال حاضر بالغ بر سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۳۲۰ هزار نفر در شهرستان رفسنجان ساکن هستند.


مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با اشاره به وجود ۳۰ اداره ثبت احوال در استان کرمان، اضافه کرد: به لحاظ سهمیه ای که داریم پیش بینی می کنیم تا سه سال آینده برای کل مردم استان کارت هوشمند ملی صادر شود.

به گزارش ایسنا، امروز با حضور مدیرکل ثبت احوال استان کرمان، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات ثبت احوال در سه بخش نوق، فردوس و کشکوئیه رفسنجان افتتاح شد.

همچنین ساختمان بخشداری فردوس و دفتر مشاوران جوان بخشداری های کشکوئیه، فردوس و نوق با حضور صفریان مشاور استاندار کرمان در امور جوانان به بهره برداری رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

فعال اصلاح‌طلب: انتخابات شبیه 92 است و تکثر کاندیدا داریم

نامزدهای انتخاباتی هم اکنون نسبت به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

علی لاریجانی: در صورت کاندیداتوری اسحاق جهانگیری، وارد رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شوم

امام جمعه کرمان: برای مهار ویروس کرونا در ایام نوروز مشارکت عمومی لازم است/ مردم در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند

مرعشی: خاتمی در مراوده با حاکمیت تعلل کرده است/ واکنش‌های شدید از هر دو سو نیز نشان‌دهنده سازنده بودن این نامه‌نگاری است

ظرف چند روز آینده مشکل مرغ در استان حل خواهد شد

کرونای انگلیسی در استان کرمان گریبان 9 نفر را گرفته است

جهانگیری: هیچ کشوری از دوستان شفیق و نزدیک ایران و دیگران به طور رسمی از ما نفت خریداری نکرده اند/ در جلسه‌ای در حضور رهبر معظم انقلاب یکی از آقایان مدعی شده بود که فردی را می‌شناسد که می‌تواند روزانه دو میلیون بشکه نفت بفروشد/ همه فقط مدعی بودند و نتوانستند حتی یک بشکه نفت بفروشند/ در روز‌های پایان سختی‌ها هستیم

کلاس های دبیرستان زینبیه جیرفت کانکسی است/نادیده گرفتن نیازهای آموزشی دانش آموزان عشایری باعث تبعات زیادی از جمله ترک تحصیل می شود

پیش بینی کاهش دما در کرمان/در مناطق شرقی و جنوب شرق وزش باد را داریم

پربازدید ها

شرکت زرین رویا از میان دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان نیرو جذب می‌کند

درآمد روستائیان کرمان رتبه 30 کشور و درآمد شهری رتبه 31 کشور است/آموزش عالی ما بهره ور نیست/کرمان در مصرف آب در کشور دومین استان بعد از خوزستان است

با کمیابی سرمایه در کشور مواجه هستیم/هزینه فرصت انرژی در اقتصاد ما بالاست/بهره وریِ پایین، به همه واحدهای تولیدی سرایت کرده است/علامت هایی که به تولیدکننده می دهیم، با آرمان ها و ارزش هایی که شعارش را می دهیم، در تضاد هستند

ظرف چند روز آینده مشکل مرغ در استان حل خواهد شد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)