کد خبر: ۱۷۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان
سرپرست صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: اعتقادی به پروسه کاری سازمانی ندارم، باید با همه مجموعه های استان از جمله تشکل ها خصوصی و دانشگاه ها همفکری و تصمیم گیری کنیم.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: اعتقادی به پروسه کاری سازمانی ندارم، باید با همه مجموعه های استان از جمله تشکل ها خصوصی و دانشگاه ها همفکری و تصمیم گیری کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، مهدی حسینی نژاد در جلسه کمیته پایش تجارت خارجی با حضور انجمن سنگ کرمان در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه در قانون رفع موانع تولید و با رای شورای عالی معادن موارد بسیار خوبی برای رونق واحدهای صنعتی و معدنی تصویب شده است، تصریح کرد: اگر واحدها در زمینه های بهره وری فعالیت های محیط زیست و منابع طبیعی و موارد مشابه فعالیت کنند می توانند  بابت حقوق دولتی تا ۱۰ درصد به سقف پنج میلیون تومان معافیت بگیرند.

وی افزود: این واحدها در مالیات هم می توانند از معافیت ۱۰ درصدی استفاده کنند.

وی بیان کرد: از هفته آینده کمیته ای تشکیل می شود تا با مراجعه به واحدها مشاوه و راهنمایی لازم را ارائه کند تا واحدهای صنعتی و معدنی  بتوانند از این امکان فراهم شده استفاده کنند.

وی تصریح کرد: اعتقادی به پروسه کاری سازمانی ندارم، باید با همه مجموعه های استان از جمله تشکل ها خصوصی و دانشگاه ها همفکری و تصمیم گیری کنیم.

حسینی نژاد ادامه داد: در همین همفکری ها مواردی برای آیین نامه قانون معادن مطرح و تا کنون چهار پیش نویس قانون معادن برای تغییر به وزارت صنعت، معدن وتجارت فرستاده شده و خوشبختانه آیین نامه آخری که ۷۰ درصد پیش نویس آن از جانب ما می باشد  برای تصویب فرستاده شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تاکید کرد: هفت نوع سنگ از بهترین سنگ ها در استان وجود دارد اما در زمینه فرآوری این نوع سنگ ها کاری انجام نشده است، در حوزه زغالسنگ هم این مورد مطرح است.

وی اضافه کرد: فرصت جزیره ای فکر کردن نداریم و باید با همفکری در رونق تولید، فراوری و صادارات گامهای مهمی بر داریم.

معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمان که در این جلسه حضور داشت، گفت: از ظرفیت سنگ استان کرمان استفاده نشده است.

مصطفی زریسفی ادامه داد: انجمن سنگ طی سال هایی بسیار قوی وارد شد و نیازمند است تا همچون گذشته فعالیت خود را حفظ کند.

زریسفی با بیان اینکه سنگهای استان کرمان از تنوع بسیار زیادی برخوردار است اما در حوزه صادارت جای سنگ استان کرمان خالی است.

وی تصریح کرد: از تمام ظرفیت سنگ استان کمتر از ۳۰ درصد هم استفاده نکرده ایم، در بازار سنگ سنگ هایی همچون برزیلی و چینی جای سنگ کرمان را گرفته اند و بایددر بازار سنگ داخلی سنگ کرمان جایگاه خود را بدست آورد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
0
0
شما که اعتقاد به کار و سیستم های سازمانی این کشور ندارید ، بهتر است اول فکری برای کاهش و اصلاح ساختار اداری کشور کنید نه اینکه بیائید و چند صباحی باب میل و خواستی از بیرون همه چیز را بهم بریزید و بدون کمترین جوابگوئی هم ترک مرکب برای برای مرکبی جدید کنید . بهره گیری از تمامی ظرفیت های مرتبط در قالب کار گروهی و کارشناسی در قالب های مختلف در سازمان ها دیده شده است ولی چون مدیران مایلند در همه امور شخصا مداخله و جهت دهند ، چندان اهمیتی هم به این قالب های کاری نمی دهند و شکل کاری باب میل خود تعریف تا خواسته های بیرونی را به راحتی وبدون مقاومتی جوابگو باشند. به همین دلایل هم سازمان ها دچار نوعی اشفتگی و سردر گمی اند و فقط رئیس موقتی شده است نماد و همه کاره سازمان .
فرهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
0
0
خود منشی شده است بزرگ ترین آفت نظام اداری کشور .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

فعال اصلاح‌طلب: انتخابات شبیه 92 است و تکثر کاندیدا داریم

نامزدهای انتخاباتی هم اکنون نسبت به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

علی لاریجانی: در صورت کاندیداتوری اسحاق جهانگیری، وارد رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شوم

امام جمعه کرمان: برای مهار ویروس کرونا در ایام نوروز مشارکت عمومی لازم است/ مردم در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند

مرعشی: خاتمی در مراوده با حاکمیت تعلل کرده است/ واکنش‌های شدید از هر دو سو نیز نشان‌دهنده سازنده بودن این نامه‌نگاری است

ظرف چند روز آینده مشکل مرغ در استان حل خواهد شد

کرونای انگلیسی در استان کرمان گریبان 9 نفر را گرفته است

جهانگیری: هیچ کشوری از دوستان شفیق و نزدیک ایران و دیگران به طور رسمی از ما نفت خریداری نکرده اند/ در جلسه‌ای در حضور رهبر معظم انقلاب یکی از آقایان مدعی شده بود که فردی را می‌شناسد که می‌تواند روزانه دو میلیون بشکه نفت بفروشد/ همه فقط مدعی بودند و نتوانستند حتی یک بشکه نفت بفروشند/ در روز‌های پایان سختی‌ها هستیم

کلاس های دبیرستان زینبیه جیرفت کانکسی است/نادیده گرفتن نیازهای آموزشی دانش آموزان عشایری باعث تبعات زیادی از جمله ترک تحصیل می شود

پیش بینی کاهش دما در کرمان/در مناطق شرقی و جنوب شرق وزش باد را داریم

پربازدید ها

شرکت زرین رویا از میان دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان نیرو جذب می‌کند

درآمد روستائیان کرمان رتبه 30 کشور و درآمد شهری رتبه 31 کشور است/آموزش عالی ما بهره ور نیست/کرمان در مصرف آب در کشور دومین استان بعد از خوزستان است

ظرف چند روز آینده مشکل مرغ در استان حل خواهد شد

با کمیابی سرمایه در کشور مواجه هستیم/هزینه فرصت انرژی در اقتصاد ما بالاست/بهره وریِ پایین، به همه واحدهای تولیدی سرایت کرده است/علامت هایی که به تولیدکننده می دهیم، با آرمان ها و ارزش هایی که شعارش را می دهیم، در تضاد هستند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)