کد خبر: ۱۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان اعلام کرد:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تدوین پیوست فرهنگی اقتصاد مقاومتی از سوی استاندار به بنده سپرده شده که از همکاری همه دستگاه های اجرایی در این راستا استقبال می کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تدوین پیوست فرهنگی اقتصاد مقاومتی از سوی استاندار به بنده سپرده شده که از همکاری همه دستگاه های اجرایی در این راستا استقبال می کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت ااسلام"مهدی عرب پور" بعد از ظهر 25 در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، اصلاح الگوی مصرف و پیوست های فرهنگی طرح های اقتصاد مقاومتی، آنچه که مربوط به اداره تبلیغات بوده، استفاده از اقشار تاثیرگذار برای رسیدن به اهداف است.

وی افزود: ائمه جماعات و روحانیون، هیئت های مذهبی، مداحان و مراکز قرآنی اقشار تاثیرگذار در این راستا می باشند که دو جلسه هم اندیشی در این زمینه برگزار و طرح موضوع در جلسات خاص با روحانیون انجام شده است.

عرب پور تصریح کرد: توزیع بسته فرهنگی مرتبط با اقتصاد مقاومتی در بین روحانیون، برگزاری جلسات کمیته دانش بنیان، عضویت در قرارگاه اقتصاد مقاومتی و ... از جمله اقدامات صورت گرفته است.

وی بیان کرد: تدوین پیوست فرهنگی اقتصاد مقاومتی از سوی استاندار به بنده سپرده شده که از همکاری همه دستگاه های اجرایی در این راستا استقبال می کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در ادامه گفت: از یک ماه قبل از ماه محرم نسبت به سه رکن موثر در برنامه ها جلسات توجیهی برگزار شده و 2 هزار و 31 روحانی از مراکز اعزام دعوت کردیم که همراه با یک هزار و 300 نفر روحانی بومی توجیه شده و توانستیم برنامه های فرهنگی و مذهبی ماه محرم را پوشش بدهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

۳۸ ميليارد تومان از اموال مازاد دولت در استان فروخته شد/ تمديد مهلت جذب اسناد خرانه توسط دستگاههاي اجرايي استان تا پايان ارديبهشت۱۴۰۰/ ۴۵ درصد اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي جذب شده است

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

از افت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد علی رغم درآمد 700 میلیارد دلاری نفت وتنزل رتبه ايران در رتبه فساد تا تبدیل منابع آب کشور به ابزار محبوبیت‌طلبی و رشد قارچ گونه 13 بانک

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)