کد خبر: ۱۷۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: کمربند سبز شهر کرمان دارای ثمرات مختلفی است که از جمله این ثمرات می توان به جلوگیری از پیشروی شهر و مشخص شدن محدوده شهری در راستای مبارزه با حاشیه نشینی، جلوگیری از ورود ریزگردها و همچنین افزایش سرانه فضای سبز شهر کرمان اشاره کرد.

استاندار کرمان گفت:  کمربند سبز شهر کرمان دارای ثمرات مختلفی است که از جمله این ثمرات می توان به جلوگیری از پیشروی شهر و مشخص شدن محدوده شهری در راستای مبارزه با حاشیه نشینی، جلوگیری از ورود ریزگردها و همچنین افزایش سرانه فضای سبز شهر کرمان اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان علیرضا رزم حسینی در بازدید از فاز اول و دوم کمربند سبز شهر کرمان، اقدامات انجام شده در مراقبت و نگهداری از کمربند سبز این شهر را مثبت ارزیابی کرد.
وی اظهار کرد: کمربند سبز شهر کرمان دارای ثمرات مختلفی است که از جمله این ثمرات می توان به جلوگیری از پیشروی شهر و مشخص شدن محدوده شهری در راستای مبارزه با حاشیه نشینی، جلوگیری از ورود ریزگردها و همچنین افزایش سرانه فضای سبز شهر کرمان اشاره کرد.

استاندار کرمان نقش بخش خصوصی را در پیشبرد طرح کمربند سبز شهری بسیار پررنگ عنوان کرد و یادآور شد: نکته مهم در قبال این طرح با ارزش، بحث مراقبت است تا بتوان خدمات را به عنوان یک سپر دفاعی در حریم کمربندها ارائه کرد که خوشبختانه این اقدام به خوبی انجام شده است.

در ادامه این بازدید پیشنهادات اداره کل منابع طبیعی استان کرمان و شهرداری مبنی بر حفظ و تقویت پوشش گیاهی منطقه و حفاظت از فضای سبز ارائه و تصمیمات لازم گرفته شد.

فاز نخست کمربند سبز شهر کرمان با پیگیری های استاندار کرمان به طول 70 کیلومتر و عرض 300 متر با هدف جلوگیری از زمین خواری، جلوگیری از ورود ریزگردها و همچنین افزایش سرانه فضای سبز شهر کرمان 25 خرداد 1394 و فاز دوم کمربند سبز 18 مهر 1394 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور افتتاح شد.


علیرضا رزم حسینی به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس کل دادگستری، مدیرکل بازرسی، معاون دادستان، مدیرکل بازرسی استانداری، شهردار، مدیرکل محیط زیست، مدیرکل منابع طبیعی، مدیر اموراراضی سازمان جهادکشاورزی، مدیرکل دفتر فنی استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های نظارتی استان از فاز یک و 2 کمربند سبز شهری بازدید کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

از افت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد علی رغم درآمد 700 میلیارد دلاری نفت وتنزل رتبه ايران در رتبه فساد تا تبدیل منابع آب کشور به ابزار محبوبیت‌طلبی و رشد قارچ گونه 13 بانک

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید

کنار کشیدن از صندوق رای، مشکلات را حل نمی کند/ شورای نگهبان مهربان تر برخورد کند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)