کد خبر: ۱۷۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان:
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل پرداخت وام‌های قبل از زلزله در شهرستان‌های زرند و بم گفت: شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان طرحی را در رابطه با پرداخت وام‌های قبل از زلزله بم و زرند ارائه دهند تا این مشکل برای همیشه برطرف شود.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل پرداخت وام‌های قبل از زلزله در شهرستان‌های زرند و بم گفت: شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان طرحی را در رابطه با پرداخت وام‌های قبل از زلزله بم و زرند ارائه دهند تا این مشکل برای همیشه برطرف شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کویر، "حسین امیری خامکانی" روز یکشنبه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: استان کرمان نسبت به استان های دیگر بیشترین وقوع زلزله را دارد.

وی بیان کرد: بخشی از آمادگی هلال‌احمر و امداد و نجات براساس آمایش سرزمینی و نقشه‌های روستاها و شهرستان‌ها است که در بخشی از شهرستان‌ها این مسئله مشهود است.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه آموزش‌های زلزله باید کارشناسی‌تر و با اهمیت باشد گفت: استان کرمان در زمینه زلزله‌های زیر چهار ریشتر مقام اول و بالای چهار ریشتر مقام دوم کشور را دارد. 

امیری تهیه هلی‌کوپترهای امدادی در شهرستان‌هایی از جمله زرند را مورد تاکید قرار داد و گفت: باند اضطراری برای پروازهای کوچک نیاز است.

وی با اشاره به اینکه سهمه مالیاتی استان کرمان باید متعادل شود افزود: استان کرمان به صورت پایلوت در حوزه اقتصاد مقاومتی وارد شده و طرح‌های زیادی در این رابطه در مرحله اجرا است و برنامه‌ریزی شده است.

امیری افزود: انتظار از استان کرمان این است که بتواند نسبت به دو استان دیگری که به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شدند، اقدامات موثری انجام دهد.

وی بانک‌ها را خط مقدم در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی دانست و ادامه داد: بانک‌ها سعی کنند تا موانع موجود را برطرف کنند تا کندی کار آنها، خللی در طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان به وجود نیاورد.

امیری با اشاره به مشکل پرداخت وام‌های قبل از زلزله در شهرستان‌های زرند و بم گفت: شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان طرحی را در رابطه با پرداخت وام‌های قبل از زلزله بم و زرند ارائه دهند تا این مشکل برای همیشه برطرف شود.

وی با اشاره به حساب‌های بانکی و پرونده‌های مالیاتی بانک‌ها عنوان کرد: شرکت‌ها و موسسات بزرگ اقتصادی در استان، باید نسبت به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند و حساب‌‌ها را به داخل استان انتقال دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پربازدید ها

آب سرد مرکز پژوهش‌های مجلس روی سر طراحان تقسیم استان: این طرح با سیاست‌های کلی نظام و تجربه جهانی مغایرت دارد/ بی‌توجهی نمایندگان جیرفت و بم به تلاش گفتارنو برای اخذ نظرات آنان درباره تقسیم استان

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)