کد خبر: ۱۷۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
ارسال به دوستان
ذخیره
در حالی که حساب های بانکی ذوب آهن دچار مشکل شده اند، کارگران شیفت صبح معدن هشونی کوهبنان که نزدیک به سه ماه است ،حقوق معوق دارند صبح امروز دست به اعتراض زدند.
در حالی که حساب های بانکی ذوب آهن دچار مشکل شده اند، کارگران شیفت صبح معدن هشونی کوهبنان که نزدیک به سه ماه است ،حقوق معوق دارند صبح امروز دست به اعتراض زدند.

به گزارش  کارگران کرمان, کارگران شیفت صبح معدن هشونی کوهبنان که نزدیک به سه ماه است که حقوق معوق دارند، صبح امروز دست به اعتراض زدند.

یکی از کارگران  گفت: این معدن ۷۰۰ کارگر  دارد که نزدیک به سه ماه حقوق معوق دارند اما به نظر می آید کسانی که پشت میزهایشان نشسته اند و وعده های واهی می دهند از این اوضاع چندان هم ناراضی نیستند ما کارگران با جان خودمان بازی می کنیم اما برای کسی ذره ای هم ارزش نداریم .

وی ا فزود : کارگران معدن دچار مشکلات عدیده ای از جسمانی تا معیشتی هستند که تا کنون بعد از ۵۰ سال ریشه معدن کاری در کشور هنوز برای آن تدابیر لازم اندیشیده نشده است و هر چند ماه یکبار باید با اعتصاب و دست از کار کشیدن حقوق معوق خود را از مسئولین به زور بستانیم .

جعفری معاون بهره برداری شرکت ذغال سنگ کرمان ضمن تایید این رخداد به کارگران کرمان  گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان که ما با وی مطالبات خود را وصول می کنیم و تنها خریدار ذغال سنگ شرکت ذغال سنگ کرمان است دچار مشکلات بانکی در این مجموعه شده است لذا باعث تاخیر در پرداخت های ما شده است.  

وی ادامه داد : بانک حساب های شرکت ذوب آهن اصفهان را مصدود ساخته که سبب شده است مطالبات ما از طریق بانک را دچار مشکل بسازد لذا تمام مدیران مجموعه "ذوب آهن اصفهان”  در تلاش برای رفع این مشکل هستند که امیدواریم این امر به زودی مرتفع گردد.

جعفری در خاتمه اذعان کرد : در واقع شرکت ذغال سنگ در پرداخت حقوق همیشه دو ماه عقب است و این رخداد از ۳۰ سال پیش تا کنون وجود داشته است لذا با این اوصاف از نظر بازده زمانی تنها کارگران یک ماه از پرداخت هایشان  معوق دارند .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت

دلیل ردصلاحیت لاریجانی، تحصیلات تکمیلی دختر او در سال ۸۶ است

چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی در کرمان برگزار می‌شود

فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است/ امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است

رئیس شورای شورای شهر: بهترین گزینه را برای شهرداری کرمان انتخاب کردیم/ ادعای عضو شورای شهر: شهر کرمان را با بحران تحویل گرفتیم

هشدار یک استاد دانشگاه درباره طغیان مجدد کرونا در برخی استان‌ها

مجلس محرمانه‌ها

فضاسازی آمریکائی ها درباره «توسل به گزینه جایگزین»

تحریم‌ها را بردارند تا به مذاکره برگردیم

قالیباف: قصد مسدودسازی اینستاگرام را نداریم

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)