کد خبر: ۱۸۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
ارسال به دوستان
ذخیره
ایران نوشت:پسر جوان که درخانه مجردی‌اش تنها زندگی می‌کرد با شلیک گلوله‌ای درآپارتمان طبقه نهم یکی ازبرج‌های شهرک قدس-غرب- به قتل رسید.

 ساعت 12:30 ظهر جمعه 19 آذرمرد جوان مغازه داری که ازدوستان قربانی جنایت بود درحالی که نگران «مازیار» شده بود با کلید یدکی وارد آپارتمان طبقه نهم برج شد اما به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد خونین پسر جوان روبه‌رو شد.او که با دیدن این صحنه شوکه شده بود سراسیمه سرایدار و مدیربرج را ازماجرا باخبرکرد.بدین ترتیب دقایقی بعد مأموران پلیس خود را به محل جنایت رساندند بعدهم موضوع به بازپرس ایلخانی-قاضی کشیک قتل- و تیم تحقیق اعلام شد. پس از حضورآنها در محل حادثه، تحقیقات جنایی برای رازگشایی ازقتل پسر جوان آغاز شد. درادامه مشخص شد ایمان،  به تنهایی در آپارتمانش زندگی می‌کرد.

این درحالی بود که در بازرسی از صحنه جنایت، یک چاشنی عمل نکرده گلوله اسلحه شاه کش کشف شد و در بررسی صورت گرفته توسط متخصص پزشکی قانونی علت مرگ، اصابت تیر اسلحه شاه کش به شقیقه پسر جوان اعلام شد. زمان دقیق قتل نیزبین ساعت 11 شب پنجشنبه 18 آذر تا 2 صبح جمعه 19 آذر اعلام شد. از سوی دیگروقتی در بازرسی از خانه اسلحه شاه کش کشف نشد فرضیه خودکشی رنگ باخت.
ازطرف دیگر پدر مقتول که به دنبال اطلاع ازکشته شدن پسرش فراخوانده شده بود به بازپرس ایلخانی گفت: پسرم از مدت‌ها قبل با من اختلاف داشت.به همین خاطرتنها درآپارتمانش زندگی می‌کرد.من هم هر چند روز یک بار به او سر می‌زدم. شب گذشته ساعت حدود 9 شب بود که برای مازیار دو پرس غذا آوردم و غذاها را به سرایدار دادم تا برای پسرم ببرد و امروزهم از قتل پسرم با خبر شدم.
در ادامه تحقیقات باتوجه به وجود وسایل پذیرایی داخل خانه مقتول، سالم بودن در ورودی، سرقت نشدن وسایل داخل خانه و سایر مدارک موجود در صحنه قتل، فرضیه جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد. این درحالی است که همسایه‌ها مدعی هستند افراد زیادی به خانه پسر جوان رفت و آمد داشته‌اند.
بدین ترتیب بازپرس جنایی تهران دستورتجسس‌های جنایی برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت و افشای انگیزه قتل را صادر کرد وتیمی ازکارآگاهان شعبه دهم اداره آگاهی تهران مسئول تحقیق دراین باره شدند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لزوم تحلیل جامعه‌شناختی و روانشناختی از نقش عنصر دین در دفاع مقدس

در حوزه خدمات رسانی تفاوتی بین شیعیان و اهل سنت در کشور نیست

امروز کسی ایجاد محدودیت برای فضای مجازی را برنمی تابد/ کودکان به فضای امن مجازی نیازمند هستند

تعطیلی یک واحد معدن در کرمان به‌دلیل عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی

واگذاری زغالسنگ به دالاهو واقعیت ندارد

حکم دادگاه برای متهمان ارزی 4 ایراد اساسی دارد

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

حاضریم برای صنعت مس آب به کرمان ببریم اما حاضر نیستیم از این آب برای باغات پسته استفاده کنیم

ساماندهی تردد‌ها در منطقه ثبت جهانی بیابان لوت در دستور کار است

آیا دولت روحانی خزانه خالی به رئیسی تحویل داد؟

پربازدید ها

تجمع برخی کارکنان آب و فاضلاب مقابل استانداری/ مدیرعامل آبفا پاسخ خبرگزاری دولت را نداد

بارش باران تا چهارشنبه مهمان جنوب استان کرمان است

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

ریزش مو بعد از بیماری کرونا

تعطیلی یک واحد معدن در کرمان به‌دلیل عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)