کد خبر: ۱۸۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
ارسال به دوستان
ذخیره
ایران نوشت:پسر جوان که درخانه مجردی‌اش تنها زندگی می‌کرد با شلیک گلوله‌ای درآپارتمان طبقه نهم یکی ازبرج‌های شهرک قدس-غرب- به قتل رسید.

 ساعت 12:30 ظهر جمعه 19 آذرمرد جوان مغازه داری که ازدوستان قربانی جنایت بود درحالی که نگران «مازیار» شده بود با کلید یدکی وارد آپارتمان طبقه نهم برج شد اما به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد خونین پسر جوان روبه‌رو شد.او که با دیدن این صحنه شوکه شده بود سراسیمه سرایدار و مدیربرج را ازماجرا باخبرکرد.بدین ترتیب دقایقی بعد مأموران پلیس خود را به محل جنایت رساندند بعدهم موضوع به بازپرس ایلخانی-قاضی کشیک قتل- و تیم تحقیق اعلام شد. پس از حضورآنها در محل حادثه، تحقیقات جنایی برای رازگشایی ازقتل پسر جوان آغاز شد. درادامه مشخص شد ایمان،  به تنهایی در آپارتمانش زندگی می‌کرد.

این درحالی بود که در بازرسی از صحنه جنایت، یک چاشنی عمل نکرده گلوله اسلحه شاه کش کشف شد و در بررسی صورت گرفته توسط متخصص پزشکی قانونی علت مرگ، اصابت تیر اسلحه شاه کش به شقیقه پسر جوان اعلام شد. زمان دقیق قتل نیزبین ساعت 11 شب پنجشنبه 18 آذر تا 2 صبح جمعه 19 آذر اعلام شد. از سوی دیگروقتی در بازرسی از خانه اسلحه شاه کش کشف نشد فرضیه خودکشی رنگ باخت.
ازطرف دیگر پدر مقتول که به دنبال اطلاع ازکشته شدن پسرش فراخوانده شده بود به بازپرس ایلخانی گفت: پسرم از مدت‌ها قبل با من اختلاف داشت.به همین خاطرتنها درآپارتمانش زندگی می‌کرد.من هم هر چند روز یک بار به او سر می‌زدم. شب گذشته ساعت حدود 9 شب بود که برای مازیار دو پرس غذا آوردم و غذاها را به سرایدار دادم تا برای پسرم ببرد و امروزهم از قتل پسرم با خبر شدم.
در ادامه تحقیقات باتوجه به وجود وسایل پذیرایی داخل خانه مقتول، سالم بودن در ورودی، سرقت نشدن وسایل داخل خانه و سایر مدارک موجود در صحنه قتل، فرضیه جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد. این درحالی است که همسایه‌ها مدعی هستند افراد زیادی به خانه پسر جوان رفت و آمد داشته‌اند.
بدین ترتیب بازپرس جنایی تهران دستورتجسس‌های جنایی برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت و افشای انگیزه قتل را صادر کرد وتیمی ازکارآگاهان شعبه دهم اداره آگاهی تهران مسئول تحقیق دراین باره شدند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

مرعشی تشریح کرد: چند سیاست حزب کارگزاران در دوره جدید

اروپا به ایران: فوراً دسترسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به کرج را بازگردانید

توضیحات دادستان کرمان درباره پرونده یکی از خودروسازی استان

مخالفت مرکز پژوهش‌های مجلس با طرح افزایش تعداد نمایندگان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)