کد خبر: ۱۸۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: سال آینده جنوب کرمان دارای ردیف مستقل بودجه‌ای می‌شود و همچنین 50 میلیارد تومان برای راه آهن جنوب کرمان و متصل شدن آن به جنوب شرق کشور تصویب شده است.
استاندار کرمان گفت: سال آینده جنوب کرمان دارای ردیف مستقل بودجه‌ای می‌شود و همچنین 50 میلیارد تومان برای راه آهن جنوب کرمان و متصل شدن آن به جنوب شرق کشور تصویب شده است.
به گزارش فارس از عنبرآباد، علیرضا رزم‌حسینی امشب در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان عنبرآباد با حضور جمعی از مسؤولان استانی و شهرستان اظهار داشت: آیین وحدت در قلعه‌گنج با حضور بیش از هزار نفر از برادران اهل‌تسنن و تشیع برگزار و ما هم شرکت می‌کنیم.

وی افزود: اجرا شدن 120 میلیارد تومان از 600 میلیارد تومان موافقتنامه در شهرستان عنبرآباد کار بزرگی است و شهرستان عنبرآباد مسیر پیشرفت را طی می‌کند.

وی با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور در ماه گذشته به کرمان ادامه داد: سال آینده جنوب کرمان دارای ردیف مستقل بودجه‌ای می‌شود و همچنین 50 میلیارد تومان برای راه آهن جنوب کرمان و متصل شدن آن به جنوب شرق کشور تصویب شده است.

رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: تقریباً تمام توافقات در سفر معاون اول رئیس جمهور به کرمان اجرایی شده و صادرات کرمان رشد 80 درصدی داشته و واردات کالاهای سرمایه‌ای بیش از 100 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: آرامش اقتصادی در کرمان پدید آمده و اقتصاد مقاومتی مسیر درستی را طی می‌کند و یکی از این کارها واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام است.

وی گفت: بیش از 3 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان وجود دارد که باید واگذار شوند و باری از روی دوش دولت برداشته شود و شرایط برای واگذاری پروژه‌ها بسیار آسان شده است.

وی افزود: انسجام برای توسعه در شهرستان عنبرآباد به خوبی به وجود آمده است و نگاه مدیران نسبت به سرمایه‌گذاری عوض شده است.

استاندار کرمان ابراز داشت: مقام معظم رهبری در یک ماه گذشته دو مرتبه مسئولان و حاضران در جلسه را به بازدید از شهرستان قلعه‌گنج دعوت کرده‌اند و همه مشاهده کردیم که مدل توسعه شهرستان قلعه‌گنج موفق بوده است.

وی گفت: می‌توانیم ادعا کنیم یک مدل توسعه در راستای توانمندسازی مردم به وجود آمده که مدل آن از دولت و اجرای آن توسط بنیاد مستضعفان است.

وی افزود: 30 میلیارد تومان برای تعریض مسیر جیرفت - بم در نظر گرفته شده است که می‌توان با این مقدار پروژه را به جایی رساند.

استاندار کرمان تاکید کرد: مسیر توسعه استان کرمان به خوبی مشخص شده است و باید شرایط را برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

رزم‌حسینی خطاب به مسؤولان حوزه کشاورزی تصریح کرد: شورای تخصصی در مناطق همچون انجمن پسته و خرما به‌وجود آید تا مشکلات را بررسی و برای رفع آنان بکوشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

تشدید نظارت دامپزشکی کرمان بر کشتار دام در ماه محرم

جاده مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک از استانداردهای مناسب برخوردار نیست / ضرورت رفع نقاط حادثه خیز

چند ماده غذایی مفید برای کاهش درد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)