کد خبر: ۱۸۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان با اشاره به اقدامات قرارگاه خاتم در رودبار تاکید کرد
استاندار کرمان وی با اشاره به اقدامات قرارگاه خاتم در رودبار، افزود: نمی خواهیم عجله کنیم، انتظار داریم کار دقیق و مطالعاتی انجام شود تا بتوانیم کارهایی که در قلعه گنج انجام شده، دنبال کنیم.

استاندار کرمان گفت: وجود 9 هزار حلقه چاه در منطقه، فاجعه است و علی رغم اینکه آب شیرین زیادی در منطقه وجود دارد، اما با عقلمان از این ظرفیت استفاده نکرده ایم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" بعد از ظهر امروز در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی شهرستان رودبار اظهار کرد: حرکت خوبی در شهرستان رودبار در زمینه اقتصاد مقاومتی توسط قرارگاه سازندگی خاتم آغاز شده و نیازمند استمرار بیشتر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی هستیم.

وی افزود: با همدلی و شرایط منطقه، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد و باید زودتر به فکر استفاده از دانش روز کشاورزی و مدیریت بهتر توسعه، استفاده از گنج های شهرستان وی افتادیم.

وی افزود: با بازدید از مناطق محروم شهرستان رودبار مطمئن تر شدیم که باید الگوی اقتصاد مقاومتی و همکاری موسسات غیردولتی را بیش از پیش حمایت کنیم و راه نجات کشور توسط این پیشران های اقتصادی صورت می گیرد.

رزم حسینی تصریح کرد: جرات و جسارت مردم، ظرفیت بالایی برای همکاری در توسعه منطقه ای است، علی رغم اینکه ممکن است، برخی از این افراد وسیله ای برای افراد سودجو قرار گرفته باشند.

وی با اشاره به اقدامات قرارگاه خاتم در رودبار، افزود: نمی خواهیم عجله کنیم، انتظار داریم کار دقیق و مطالعاتی انجام شود تا بتوانیم کارهایی که در قلعه گنج انجام شده، دنبال کنیم.

استاندار کرمان گفت: وجود 9 هزار حلقه چاه در منطقه، فاجعه است و علی رغم اینکه آب شیرین زیادی در منطقه وجود دارد، اما با عقلمان از این ظرفیت استفاده نکرده ایم.

وی افزود: تا اقتصاد خانوار درست نشود، ساخت مدرسه و جاده فایده ای ندارد و باید این امکانات جایی برود که مردم توان اداره زندگیشان را داشته باشند.

رزم حسینی تصریح کرد: باید طی یک ماه آینده در زهکلوت مطالعات اولیه در زمینه کارهایی که می شود انجام داد به ما ارائه شود و حتی اگر اشتغال پایدار نمی توانند داشته باشند، فکری برای آن نیز می کنیم.

وی بیان کرد: باید پراکندگی روستایی که در استان و کشور وجود دارد، هزینه های زیادی به گرده دولت وارد کرده، حذف و روستاها را تجمیع کنیم.

استاندار کرمان گفت: هدفگزاری ما خانوار روستایی است و با ثروتی و آب زیادی که در این منطقه وجود دارد و با ظرفیت نیروی انسانی، حیف است در مسیر توسعه یافتگی و خلق درآمد کار نکنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دلیل ردصلاحیت لاریجانی، تحصیلات تکمیلی دختر او در سال ۸۶ است

چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی در کرمان برگزار می‌شود

فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است/ امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است

رئیس شورای شورای شهر: بهترین گزینه را برای شهرداری کرمان انتخاب کردیم/ ادعای عضو شورای شهر: شهر کرمان را با بحران تحویل گرفتیم

هشدار یک استاد دانشگاه درباره طغیان مجدد کرونا در برخی استان‌ها

مجلس محرمانه‌ها

فضاسازی آمریکائی ها درباره «توسل به گزینه جایگزین»

تحریم‌ها را بردارند تا به مذاکره برگردیم

قالیباف: قصد مسدودسازی اینستاگرام را نداریم

فارس: احمدی نژاد مجبور به ترک امارات شد

پربازدید ها

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

استاندار کرمان: مردم زلزله‌زده زرند با فوریت اسکان داده می‌شوند

مجلس محرمانه‌ها

اموال مسئولان نه تنها محرمانه، بلکه به دست مجلس اصولگرا، «امنیتی» شده

فضاسازی آمریکائی ها درباره «توسل به گزینه جایگزین»

فضای جدید سیاسی کشور امیدبخش است/ امروز بیرق در دست شماست و دشمن در حال عقب نشینی است

تحریم‌ها را بردارند تا به مذاکره برگردیم

قالیباف: قصد مسدودسازی اینستاگرام را نداریم

فارس: احمدی نژاد مجبور به ترک امارات شد

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)