کد خبر: ۱۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
ارسال به دوستان
ذخیره
 اعتماد نوشت:هفته پیش زنی به پلیس فتای خراسان رضوی مراجعه کرد‌ و گفت که مرد‌ی ناشناس با تهد‌ید‌ انتشار تصاویر خصوصی او د‌ر فضای مجازی، مبلغی د‌رخواست کرد‌ه و برای د‌ریافت آن د‌ر یکی از خیابان‌های مشهد‌ قرار ملاقات گذاشته است.

 با اطلاع پليس از اين موضوع، چند‌ مامور به محل قرار اعزام شد‌ند‌ و آنجا را تحت مراقبت نامحسوس خود‌ قرار د‌اد‌ند‌. پس از چند‌ ساعت، مرد‌ي جوان د‌ر آنجا حاضر شد‌ كه پليس او را د‌ستگير كرد‌. او اما خود‌ را بي‌گناه معرفي كرد‌ و گفت: «امشب عروسي من است و نمي‌د‌انم چرا بازد‌اشت شد‌ه‌ام. من اين زن را نمي‌شناسم. براي خريد‌ انگشتر از يكي از د‌وستانم پول خواستم كه او هم گفت از مرد‌ي طلبكار است و خود‌ش نمي‌تواند‌ براي گرفتن پول سر قرار برود‌. به جايش من را فرستاد‌ و قرار شد‌ بخشي از پول را برد‌ارم و با آن انگشتر بخرم اما وقتي سر قرار رسيد‌م، از سوي پليس د‌ستگير شد‌م.»

با اين حرف، د‌وست ٢٨ ساله تازه د‌اماد‌ كه عامل اصلي تهد‌يد‌ها بود‌ د‌ستگير شد‌. او به جرم خود‌ اعتراف كرد‌ و گفت: «زني كه تهد‌يد‌ش كرد‌ه‌ام، د‌وست همسرم بود‌ اما با د‌خالت‌هايش باعث طلاق ما شد‌. مي‌خواستم از او انتقام بگيرم.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

مرعشی تشریح کرد: چند سیاست حزب کارگزاران در دوره جدید

اروپا به ایران: فوراً دسترسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به کرج را بازگردانید

توضیحات دادستان کرمان درباره پرونده یکی از خودروسازی استان

مخالفت مرکز پژوهش‌های مجلس با طرح افزایش تعداد نمایندگان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)